artykuł
maj 25, 2020

Lekkie, ale solidne.

Schody metalowe , schody metalowo drewniane

Schody w domach poza spełnieniem swojej funkcji nadają lekkości, stylu oraz prestiżu. Mogą być wykonane z blach dopasowanych do stopni schodów lub profili pospawanymi w kształci litery Z.

Ze schodami metalowymi dobrze łączą się elementy drewniane takie jak stopnie. Tu wybór jest szeroki i zależy od wymagań, stylu oraz rodzaju drewna.

Stopnie drewniane możemy zastąpić stopniami metalowymi np z blach ryflowanych nadając schodom typowo loftowego stylu zapewniając przy tym bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Balustrady na schodach

Balustrady to nieodłączny element który współgra z naszymi schodami dlatego dobrze aby całość była w jednolitym lub podobnym tonie.


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!