• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
artykuł
maj 25, 2020

Ścianki szklane

Modny industrialny styl

Modny industrialny styl

Ścianki metalowo szklane, industrialne typu LOFT znajdują coraz większe zastosowanie w lokalach usługowych jak i naszych mieszkaniach. Modny styl znajduje często zastosowanie w miejscach o surowej aranżacji, często w połączeniu z cegłą.

Konstrukcja metalowa i szkło

Ścianki wykonywane są z profili metalowych cienkościennych. Szprosy o różnej konfiguracji w zależności od żądanego stylu możemy wykonywać dowolnie, nadając lekkiego lub bardziej industrialnego stylu. Szkło bezpieczne jest elementem podstawowym wypełnienia ram metalowych. Możemy wypełniać ramy w dowolny sposób w zależności od stylu oraz potrzeb klienta.

Rodzaje zastosowań

Ścianki szklane możemy z powodzeniem montować odgradzając otwartą przestrzeń lokali mieszkalnych, garderoby, sypialni. Dodawać można drzwi otwierane w sposób tradycyjny jak i przesuwne, także z cichym domykiem, drzwi harmonijkowe lub otwierane niesymetrycznie w stylu pivot. Konfiguracja jest dowolna w zależności od ilości dostępnego miejsca.

Ścianka typu LOFT dobrze prezentuje się jako przegroda prysznicowa.

Wykończenie powierzchni

Ścianki możemy wykańczać dowolnym kolorem z palety RAL nadając połysk bądź mat.

Zdecydowanie dominującym kolorem jest czarny. Sporym zainteresowaniem klientów spotyka się także biel lub antracyt.

Możemy postawić także na pełną surowość konstrukcji stosując tylko przetarcia ram dodatkowo zabezpieczając całość lakierem.


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!