artykuł
maj 25, 2020

Ścianki szklane

Modny industrialny styl

Modny industrialny styl

Ścianki metalowo szklane, industrialne typu LOFT znajdują coraz większe zastosowanie w lokalach usługowych jak i naszych mieszkaniach. Modny styl znajduje często zastosowanie w miejscach o surowej aranżacji, często w połączeniu z cegłą.

Konstrukcja metalowa i szkło

Ścianki wykonywane są z profili metalowych cienkościennych. Szprosy o różnej konfiguracji w zależności od żądanego stylu możemy wykonywać dowolnie, nadając lekkiego lub bardziej industrialnego stylu. Szkło bezpieczne jest elementem podstawowym wypełnienia ram metalowych. Możemy wypełniać ramy w dowolny sposób w zależności od stylu oraz potrzeb klienta.

Rodzaje zastosowań

Ścianki szklane możemy z powodzeniem montować odgradzając otwartą przestrzeń lokali mieszkalnych, garderoby, sypialni. Dodawać można drzwi otwierane w sposób tradycyjny jak i przesuwne, także z cichym domykiem, drzwi harmonijkowe lub otwierane niesymetrycznie w stylu pivot. Konfiguracja jest dowolna w zależności od ilości dostępnego miejsca.

Ścianka typu LOFT dobrze prezentuje się jako przegroda prysznicowa.

Wykończenie powierzchni

Ścianki możemy wykańczać dowolnym kolorem z palety RAL nadając połysk bądź mat.

Zdecydowanie dominującym kolorem jest czarny. Sporym zainteresowaniem klientów spotyka się także biel lub antracyt.

Możemy postawić także na pełną surowość konstrukcji stosując tylko przetarcia ram dodatkowo zabezpieczając całość lakierem.


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!