realizacja
lipiec 6, 2022

Szklana ścianka działowa , ścianka loftowa z drzwiami przesuwnymi .

Loftowa ściana działowa dla nadmorskiego apartamentu.

Ścianka loftowa industrialna

Ściana Loftowa z drzwiami przesuwnymi

Realizacja ścianki loftowej działowej , oddzielającej przestrzeń sypialnianą od przestrzeni pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Szprosy oraz profile stalowe malowane proszkowo na kolor czarny mat. Drzwi przesuwne z cichym domykiem. Pod płytkami ścianki znajduje się ogrzewanie podłogowe które nie stanowi problemu dla zamocowania w naszym systemie. Użyte szkło przezierne dopuszcza do przestrzeni sypialnej w ciągu dnia sporo promieni słonecznych.

Ściana szklana działowa z drzwiami

Projektowanie ścianek loftowych

W naszych realizacjach staramy się spełniać oczekiwania klientów począwszy od konsultacji , rozwiązań , projektu aż po montaż. Staramy się sprostać koncepcjom architektów i dobrać odpowiednie rozwiązania aby projekt wizualnie mógł być jak najbardziej zbliżony do wstępnych projektów.

Wizualizacja pomieszczenia apartamentowca ze ścianką działową typu loft

Miejsce realizacji: Międzyzdroje / zachodniopomorskie

# Loft , #Ścianki Loftowe , #Ścianki Industrialne , #Szklana ściana działowa


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!