realizacja
wrzesień 23, 2022

Schody samonośne cięte laserem z balustradą monolit

Monolit wangi z balustradą + wypełnienie modnym jesionem.

Samonośne schody cięte laserem

Schody trzybiegowe ze stopniami zabiegowymi ( skrętnymi )

Układ klatki schodowej wymusił wykonanie schodów w trzech biegach ze względu na niewielką ilość miejsca w przestrzeni schodowej. Wanga jest jednocześnie częścią pełnej balustrady palonej w jednolitym detalu o wzorach geometrycznych.

Schody samonośne jesionowe - detale

Schody w wersji monolit ze względu na swoją budowę są o wiele bardziej masywne od częściej spotykanych schodów samonośnych o budowie ażurowej. Wangi schodowe muszą być zaprojektowane z odpowiedniej grubości arkusza blachy aby jednocześnie na szczycie balustrady zachowały odpowiednią sztywność.

Konstrukcja schodów jest malowana proszkowo w odcieniu matowym.

Schody wycinane laserowo metodą cnc

W przypadku projektowania schodów wycinanych laserowo możemy postawić na oryginalność oraz dostosowany do Nas wzór jak i kształt schodów jak w tym przypadku.

Ażurowe schody we wzory geometryczne

Wybór wzorów , ich wielkości oraz kształtów jest nieograniczony.

Nowoczesne stalowe schody samonośne na wymiar

Ażurowe konstrukcje samonośne schodów zapewniają doskonałe oświetlenie naturalne z zewnątrz budynków. Jednocześnie są idealną ozdobą w porównaniu do schodów żelbetowych. Dostępną przestrzeń można zaaranżować na wiele sposobów lub stworzyć dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy.

Miejsce realizacji: Krzepocin gm. Świerzno woj. Zachodniopomorskie

# Kamień Pomorski #Szczecin #Gorzów Wielkopolski #Berlin #Prenzlau #Pasewalk

#Lasergeschnittene selbsttragende Treppe mit Monolith-Balustrade

# Moderne freitragende Treppe


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!