realizacja
czerwiec 29, 2022

Nowoczesne schody stalowe industrialne ze stopniami dębowymi w stylu retro

Industrialne stopnie w stylu retro z litego dębu. Dla Twoich schodów wewnętrznych.

Nowoczesne schody wewnętrzne ze stali

Schody metalowe industrialne

Stopnie dębowe z wieloma sękami wypełnione żywicą epoksydową. Trepy schodowe z litego drewna dębowego o grubości 4 cm zabezpieczone obustronnie lakierem. Do wyboru połysk lub pełny mat który sprawia wrażenie surowego drewna.

Konstrukcja stalowa schodów odzwierciedlająca biegi schodowe , wykonana z profili stalowych o przekroju prostokątnym. Nasze schody są nowoczesne , proste oraz stylowe.

Stopnie dębowe typu retro z widocznymi sękami

Metalowe schody zabiegowe dla Twojego wnętrza

Modny wystrój : czarna nowoczesna konstrukcja wykończona w odcieniu mat. Dwubiegowe schody z podestem z drewna dębowego , balustrada z pionowym wypełnieniem to recepta na udany i stylowy projekt.

Schody ze stopniami dębowymi - rzut z góry na biegi

Schody Stalowe - Projekt CAD , produkcja , montaż

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem konstrukcji pod indywidualne wymagania klienta. Z Nami możesz stworzyć swoje wymarzone schody , dobrać materiał na stopnie , zaproponować konstrukcję lub przesłać inspirację. Balustrada schodowa może być w dowolnym stylu jak i jej montaż. Każdy projekt wysyłamy z wizualizacją 3D do akceptacji , aby mieć pewność że zamówiony produkt będzie spełniał Państwa oczekiwania w 100%.

Projekt CAD konstrukcji schodów , projekt 3D schodów

Miejsce realizacji: Warzymice / Szczecin


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!