realizacja
maj 20, 2024

Schody z balustradą szklaną samonośną oraz stopniami metalowymi

Metal + szkło - i nic więcej ...

Balustrada schodowa szklana samonośna

Szklana, samonośna i przezroczysta balustrada wykonana ze szkła VSG ESG 66.4  ( szkło hartowane i laminowane ). Szklana balustrada jest w 100% stabilna i w zupełności bezpieczna. Mimo iż jest lekka w odbiorze, co pięknie i stylowo prezentuje się we wnętrzu, to zdecydowanie spełnia swoją ochronną rolę. Z pewnością wybór balustrady szklanej rozjaśni i optycznie powiększy daną przestrzeń. Balustrada szklana to idealny i ponadczasowy wybór, wpasuje się w każde wnętrze i wystrój. Do balustrady możemy także wybrać dowolny rodzaj poręczy.

Schody z metalowymi stopniami samonośne


Stopnie stalowe, w klasycznym, czarnym kolorze, które dodają ostatecznego, oryginalnego charakteru całej realizacji. Schody stalowe są wytrzymałe, stabilne i trwałe. Są zdecydowanie odporne na różne uszkodzenia mechaniczne dlatego będą służyły i cieszyły oko przez wiele lat - schody długowieczne, to schody stalowe. Dużym atutem stali na stopniach jest również łatwość w utrzymaniu czystości, co daje schludny i elegancki wygląd.

Schody z podestem stalowym

W razie planowania wolnej przestrzeni na schody warto przewidzieć odpowiednią ilość miejsca na konstrukcję. Ważne aby schody były wygodne, posiadały minimum 80 cm szerokości biegów oraz odpowiednią głębokość. Idealnie jeśli zmieści się Nam podest który usprawnia komunikację oraz prezentuje się w Naszej opinii najlepej.

Należy pamiętać, że balustrada, jak i schody są wykonywane na indywidualne zamówienie, pod wymiar i dostosowane do Państwa oczekiwań, potrzeb i życzeń.Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!