realizacja
maj 20, 2024

Metalowa balustrada w czarnym kolorze z drewnianą poręczą.

Metalowa balustrada harfowa z doniczkami drewnianymi.

Balustrada Loft

Balustrada w stylu loft z pionowymi tralkami, to idealny wybór do nowoczesnych wnętrz. Jest bezpieczna, funkcjonalna, a zarazem nie zabiera optycznie przestrzeni. Jej design głównie opiera się na pionowych, czarnych tralkach, które nadają wyjątkowy, oryginalny i industrialny styl. Decydując się na tego typu balustradę z pewnością nadasz swojemu wnętrzu unikatowy i oryginalny charakter.

Balustrada metalowo drewniana

Balustrada stalowa z poręczą drewnianą

Drewniana poręcz dodaje przytulności oraz ociepla całość. W tym projekcie na życzenie Klienta, stworzyliśmy również, od podłogi do sufitu, pionową “harfę”, na której zamontowane są oryginalne donice, stanowiące element ozdobny. Metalowa balustrada w stylu loft to z pewnością praktyczny, ale i stylowy element domu.


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!