realizacja
kwiecień 4, 2024

Schody wiszące na wandze stalowej - lewitujące stopnie dębowe.

Lewitująca konstrukcja o modernistycznym designie.

Schody wiszące stalowe

Schody wiszące stalowe, to doskonały wybór dla osób, które chcą uzyskać efekt lekkości i przejrzystości w swoim wnętrzu. Dzięki swojej lekkiej w odbiorze wizualnym konstrukcji wydaje się jakby lewitowały.

Schody stalowe lewitujące

Jest to taki rodzaj schodów, przy których można zrezygnować z obecności balustrady, aby nie zaburzać wrażenia ich wiszącego wyglądu i zachować dzięki temu efekt otwartej przestrzeni. Podobieństwem przypominają schody półkowe są jednak od nich bardziej smukłe w designie. Jeśli w domu jednak są dzieci, osoby starsze, przy których potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie, to idealnie będzie do tego typu schodów pasować balustrada  harfa, która zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom oraz doda  odpowiedniego charakteru do wnętrza oraz usztywni stopnie schodowe.

Schody wspornikowe samonośne

Pamiętajmy, że stopnie schodów, czy balustradę kolorystycznie można dopasować do wystroju. Z pewnością schody wiszące będą oryginalnym i ponadczasowym wyborem. Taki wybór schodów na pewno będzie przykuwał i zwracał na siebie uwagę. Wybrany rodzaj charakteryzuje się stopniami drewnianymi dębowymi szczotkowanymi o powłoce olejowanej.


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!