realizacja
kwiecień 4, 2024

Balustrada w nowoczesnym stylu - biała krata wykonana z siatki stalowej

Modna jak zawsze biała balustrada.

Biała Balustrada stalowa

Balustrada w kratę to idealny wybór, który wpasuje się w każde wnętrze. Nowoczesna, a zarazem charakteryzująca się prostym i surowym stylem z pewnością będzie ozdobą dla domu czy biura. Dodatkowo kolor balustrady/kraty można dowolnie dopasować do panującego wystroju i klimatu wnętrza.

Bezpieczna balustrada z metalu

Na pewno dużym atutem takowej balustrady w kratę jest to, iż jest ona niesamowicie bezpieczna, dzięki czemu mały mieszkaniec domu czy pupil może czuć się u „góry” czy na schodach całkowicie swobodnie. Nie ma dużych/wolnych przestrzeni, jak w przypadku innych balustrad z wyjątkiem innych rodzajów siatek jak cięto - ciągniona. Takowa krata to na pewno trafny wybór dla osób lubiących oryginalny i wyjątkowy styl.


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!