artykuł
marzec 15, 2021

Schody stalowe - doskonały stosunek ceny do jakości

Dlaczego warto wybrać schody wykonane ze stali?

Schody już dawno przestały być zwykłą koniecznością. Dziś są najbardziej zauważalnym obiektem wnętrza. W zależności od projektu i przeznaczenia schody mogą być wykonane z różnych materiałów - drewna, szkła, stali czy betonu.

Nowoczesne schody ze stali

Schody ze stali nierdzewnej - estetyka i praktyczność

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się schody ze stali. Schody wykonane ze stali wyglądają nietypowo, świeżo i oryginalnie, czyniąc wnętrze oryginalnym i funkcjonalnym.

Stalowe schody to doskonała opcja dla domku letniskowego, wiejskiego domu, nowoczesnego apartamentu lub biura. Używając różnych materiałów, możesz stworzyć prawdziwe arcydzieło, które zrobi wrażenie na Twoich gościach i stanie się ozdobą Twojego domu.

Balustrady to bardzo ważny element konstrukcji każdych schodów. Balustrady można wykonać z połączenia metalu i szkła. Można również zamówić balustrady wycinane laserowo. Laserowe wycinanie balustrad pozwala na wykonanie praktycznie każdego wzoru, dzięki czemu Twoje schody będą w 100% unikalne.

Jakie zalety mają schody ze stali nierdzewnej?

Schody stalowe mają imponujące zalety w porównaniu ze schodami wykonanymi z innych materiałów np.:

  • trwałość;
  • wysoka jakość;
  • praktyczność;
  • wytrzymałość;
  • współgrają z innymi materiałami.

Odpowiedni projekt schodów ze stali nierdzewnej sprawi, że staną się ekskluzywnym elementem wnętrza. Nadając stali pożądany kształt i wybierając odpowiednie dodatki, schody ze stali można dopasować do niemal każdej przestrzeni zarówno mieszkalnej, jak i komercyjnej.

Schody ze stali z drewnianymi stopniami.

Połączenie stali z innymi materiałami, takimi jak drewno czy kamień doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych domach.

Współcześni projektanci zapewniają wiele różnych opcji projektowych, wśród których nawet najbardziej wymagający klient może znaleźć to, czego potrzebuje.

Jaka jest tajemnica sukcesu schodów ze stali nierdzewnej?

Liczba zamówień na wykonanie schodów ze stali nierdzewnej rośnie z każdym rokiem. Przyczyna tkwi w licznych zaletach tego materiału. Połączenie wysokiej jakości, praktyczności i doskonałego wyglądu w niskiej cenie sprawia, że schody ze stali cieszą się tak dużą popularnością.

Długowieczność

Wybierając schody z szerokiej gamy różnych ofert, większość osób decyduje się na te ze stali nierdzewnej. Montując takie schody, można mieć stuprocentową pewność, że będą one służyć przez dziesiątki lat. Co więcej, pozostaną w nieskazitelnym stanie i zachowają doskonały wygląd.

Unikalny design schodów stalowych.

Unikalny design

Wybierz produkt wysokiej jakości, aby pokazać swój doskonały smak!

Dla wielu osób wizerunek odgrywa istotną rolę. Dlatego też, instalując wysokiej jakości schody ze stali nierdzewnej w swoim domu, możesz podkreślić swój status. Unikalny wzór schodów stalowych to wskaźnik doskonałego gustu właściciela.

Bezpieczeństwo

Prawidłowy projekt schodów i jego komponentów jest gwarancją niezawodności i trwałości. Aby schody były bezpieczne poręcze, stopnie i elementy konstrukcyjne muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów oraz zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Użycie nieodpowiednich materiałów i błędy w obliczeniach mogą doprowadzić do nieprzewidywalnych (a czasem nawet tragicznych) skutków.

Pamiętaj, że właściwy dobór schodów definiuje nie tylko wygląd i wnętrze, ale także bezpieczeństwo Twoich bliskich.

Wybór odpowiedniego wykonawcy.

Jakość schodów i ich elementów, wygląd i cena - to wszystko zależy od producenta. Wybieraj tylko sprawdzone firmy, które cieszą się pozytywną renomą i potwierdzonymi opiniami klientów.

Wybierając wykonawcę zwróć uwagę na:

  1. doświadczenie,
  2. kwalifikacje i profesjonalizm pracowników,
  3. jakość materiałów,
  4. cenę.

Pamiętaj, że dobry produkt, który spełnia wszystkie wymagania nie może być zbyt tani. Jeśli podana cena wydaje Ci się zbyt niska, powinieneś od razu zrezygnować z zakupu. W przeciwnym razie możesz tego później żałować. Schody bardzo szybko mogą się zepsuć lub stracić swój reprezentacyjny wygląd. W najgorszym wypadku mogą nawet zagrozić Twojemu życiu i zdrowiu.

Gdzie zamówić schody ze stali?

W Ske Design od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem różnego rodzaju konstrukcji stalowych.

Mamy niezbędne doświadczenie oraz profesjonalny park maszynowy, aby zaprojektować bezpieczne i niezwykłe schody stalowe dopasowane do Twoich potrzeb. Wykonujemy również balustrady wycinane laserowo.

Jeżeli zatem zastanawiasz się nad zamówieniem schodów ze stali nierdzewnej, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!