realizacja
grudzień 22, 2023

Schody samonośne zygzakowate z konstrukcji stalowej z jesionem.

Nowoczesne schody metalowe zyg zak z balustradą industrialną dopełnione stopniami z jesionu.

Schody metalowe zabiegowe

Przedstawiona realizacja posiada dwa biegi schodów wraz z dwoma podestami z racji ograniczonej ilości miejsca na schody. Konstrukcja jest w pełni samonośna. Wangi schodowe boczne odwzorowują skok wysokości każdego ze stopni i są z nimi zlicowane. Projekt tworzy jednolity monolit.

Balustrada schodowa industrialna

Dopełnieniem całości realizacji jest nowoczesna balustrada industrialna , stalowa w modnym w ostatnim czasie stylu. Słupki balustrad zmontowane są za pomocą połączeń ukrytych w profilach co podkreśla wysoką jakość przedstawionego produktu.

Miejsce realizacji : Mielenko Gryfińskie / Gryfino


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!