realizacja
grudzień 22, 2023

Metalowo - szklana ściana działowa w stylu loft do biura.

Nowoczesna ściana w stylu loft na drzwi z zamkiem magnetycznym.

Działowa ściana loftowa do biura

Nasza ściana loftowa nadaje się do nowoczesnych biur, które chcą nadać swojej przestrzeni ciekawej aranżacji. Ściana w zależności od oczekiwań klienta może zostać wyposażona w różnego rodzaju przeszklenie oraz grubość szkła w zależności od oczekiwanego wygłuszenia przestrzeni. W przedstawionej aranżacji użyliśmy szkła bezpiecznego 33.1 VSG przeziernego.

Biurowe drzwi loft na zamek magnetyczny

Aby zapewnić bezpieczeństwo pracy , mamy możliwość zamknięcia naszej przestrzeni biurowej. Zamek magnetyczny który stosujemy do rozwiązań jest wygodną opcją użytkowania. Każdy detal wraz z elementami kasety oraz klucz wykonane są w kolorze czarnym aby zachować oczekiwany charakter loftowy.

Miejsce realizacji : Königs Wusterhausen (Zernsdorf) / Berlin


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!