realizacja
luty 20, 2024

Schody dywanowe - samonośne na konstrukcji stalowej.

Dębowe schody dywanowe matowe na ażurowej konstrukcji stalowej malowanej proszkowo.

Schody dębowe na konstrukcji stalowej

Konstrukcja samonośna schodów w pełni minimalistyczna. Głównym zamysłem projektu była zabudowa dywanowa w sposób jak najmniej toporny , ciężki w odbiorze dla użytkownika oczywiście nie ujmując walorów estetycznych produktu. Stopnie dębowe naturalne w odcieniu matowym podkreślają efekt końcowy.

Schody samonośne na wymiar

Elementy nośne schodów są zaprojektowane w taki sposób aby w pełni nadać charakter produktu, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo użytkownika.

Schody dwubiegowe z podestem dębowym

Nasza realizacja posiada dwa biegi schodowe oraz sporej ilości podest dębowy. Całość opiera się głównie na dwóch ścianach nośnych.

Balustrada schodowa stalowa

Nieodłącznym elementem schodów zapewniającym bezpieczeństwo użytkowania są balustrady. Balustrada stalowa malowana proszkowo na kolor czarny mat z maskownicami naroży. Harfa pionowa ciągnąca się od pierwszego biegu schodów, kończąc na piętrze górnym.


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!