realizacja
październik 21, 2022

Nowoczesna balustrada geometryczna wycinana laserowo

Ażurowa , geometryczna balustrada stalowa na antresoli.

Stalowa balustrada wycinana laserem

Balustrada na antresolę

Jednym z rodzajów balustrad zapewniających Nam bezpieczeństwo na antresoli są balustrady wycinane laserowo metodą cnc. Balustrady we wzory geometryczne nabierają popularności w nowoczesnych wnętrzach.

System mocowań balustrad

Nowoczesne balustrady możemy mocować do stropu ( mocowanie boczne ) jak w tym przypadku na specjalnych uchwytach lub indywidualnie zaprojektowanych mocowaniach.

Inną opcją jest mocowanie balustrad na posadzce wraz z możliwością zabudowy mocowania balustrady. To wszystko możemy uzgodnić na wstępie projektu.

Balustrady w zależności od przeznaczenia zabezpieczamy ocynkiem , podkładem cynkowym lub malujemy proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

Miejsce realizacji: Kamień Pomorski / Zachodniopomorskie


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!