artykuł
październik 30, 2020

Schody do budynków komercyjnych

Dzisiaj zajmiemy się tworzeniem przemysłowego wyglądu Twojego lokalu - ze schodami jako centralnym punktem.

Podczas gdy większość stylów aranżacji wnętrz dąży do uzyskania dopracowanego lub subtelnego charakteru wnętrza, wzornictwo przemysłowe ma odwagę obnażyć to wszystko, co inne style próbują ukryć.

Styl ten zaskakuje swoim niedokończonym wyglądem, a jednocześnie wabi szykiem i spójną mieszanką neutralnych tonów, powierzchni drewnianych i metalowych, nagich cegieł i betonu oraz odrobiną stylu vintage.

Wzornictwo przemysłowe

Wzornictwo przemysłowe przyciąga wzrok mieszanką surowości, miejskiego klimatu i akcentów naturalnych. Łatwo uzyskać ten efekt dzięki połączeniu drewna i metali.

Wyobraź sobie podwieszane schody z grubymi i mocnymi drewnianymi stopnicami w połączeniu z metalowymi poręczami i balustradami wypełnionymi blachą wycinaną laserowo.

Możesz również pomyśleć o ciężkich, czarnych schodach, wykonanych wyłącznie z metalu, na tle ściany z czerwonej cegły lub schodach z ażurowymi balustradami o surowym, naturalnym wykończeniu.

Nowoczesny styl przemysłowy

Nowoczesny styl przemysłowy charakteryzuje się otwartymi przestrzeniami i skłania się ku minimalistycznemu wzornictwu. Ten wygląd można osiągnąć dzięki modnym schodom typu open, wykonanych z metalu i drewna.

Umieszczone w miejscu, przez które przepływa naturalne światło, wyposażone w ażurowe stopnie, dają złudzenie jeszcze większej przestrzeni.

W przypadku zamkniętych przestrzeni, zawieszenie rzędu świateł na gołym betonowym suficie dodaje nieco rustykalności podkreślając elementy wykończenia, a jednocześnie podnosząc bezpieczeństwo.

Photo by Lindsay Henwood / Unsplash

Przemysłowy wystrój wnętrza

Przemysłowy wystrój wnętrza nadaje surowy, ostry wygląd, spełniając oczekiwania firm, którym zależy na uzyskaniu nowoczesnego, indywidualnego wyglądu. Solidność i prosta elegancja schodów w stylu przemysłowym sprawia, że są one łatwe w utrzymaniu, a jednocześnie niezwykle atrakcyjne wizualnie.

Bezpieczne i stylowe schody metalowe

W Ske Design łączymy nowoczesną elegancję z bezpieczeństwem, aby zapewnić naszym klientom schody dopasowane do wnętrz i spełniające wszelkie normy budowlane.

Schody które projektujemy i montujemy zachwycają unikalnym wzornictwem, są trwałe i bezpieczne.

Jeżeli zastanawiasz się nad zamówieniem metalowych schodów, to koniecznie skontaktuj się z Ske Design.


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!