artykuł
listopad 16, 2020

Zalety ścianek metalowo-szklanych

Ścianki metalowo-szklane to rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdej przestrzeni.

Dzięki szklanym przegrodom można całkowicie zmienić rozkład pomieszczenia i zagospodarować niewykorzystaną wcześniej przestrzeń, bez konieczności ponoszenia ogromnych nakładów na budowę!

Ścianki metalowo-szklane mają niezliczoną ilość praktycznych zastosowań. Doskonale sprawdzą się w domach, budynkach biurowych, restauracjach itp.

Zastąpienie ścian z cegły czy płyt gipsowych, ściankami metalowo-szklanymi pozwala uzyskać oczekiwany układ pomieszczeń, a jednocześnie w pełni wykorzystać naturalne światło słoneczne.

ścianki metalowo-szklane

Zalety ścianek metalowo-szklanych:

  • różne rodzaje szkła umożliwiają zastosowanie ścianek metalowo-szklanych zarówno do przestrzeni ogólnodostępnych, jak i tych, które wymagają zachowania prywatności.
  • oszczędność przestrzeni - montaż drzwi przesuwnych do ścianek metalowo-szklanych pozwala zaoszczędzić przestrzeń.
  • przedzielenie pomieszczenia ściankami wykonanymi ze szkła i metalu pozwoli na zmniejszenie hałasu,
  • unikalny styl - połączenie różnego rodzaju szkła z profilami metalowymi dostępnymi w palecie kolorów RAL sprawia, że ścianki metalowo-szklane stanowią również element dekoracyjny.
  • szybki montaż - w porównaniu ze ścianami z cegły czy płyt gipsowych, montaż ścianek z metalu i szkła jest znacznie szybszy i nie wymaga remontu i malowania całego pomieszczenia.
  • niższe koszty - wykonanie ścianek metalowo-szklanych ze względu na ilość materiałów i znacznie niższy nakład pracy sprawia, że jest to rozwiązanie znacznie tańsze niż budowa ścianek działowych z innych materiałów.
  • funkcjonalność - zastosowanie systemu ścianek przesuwnych pozwala na błyskawiczną zmianę rozkładu pomieszczenia w zależności od bieżących potrzeb.
  • łatwa konserwacja - ścianki metalowo-szklane są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Zalety ścianek metalowo-szklanych sprawiają, że jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w niemal każdej przestrzeni.

Jeżeli zastanawiasz się nad zamówieniem ścianek metalowo-szklanych to koniecznie skontaktuj się z SKE Design. Z przyjemnością zaprojektujemy i wykonamy bezpieczne i stylowe ścianki metalowo-szklane.


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!