artykuł
maj 25, 2020

Jak powstają nasze dzieła?

Z pasji do projektowania, z miłości do metalu.

Każdy nasz projekt realizujemy w oparciu o wymagania klienta. Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji przystępujemy do projektowania. Nawet najdrobniejszy szczegół omawiamy wspólnie uzyskując wysoki jakościowo produkt finalny.

Poglądowy rysunek jednego z naszych projektów

Na początku tniemy wszystkie elementy wg zaakceptowanych przez odbiorcę rysunków i przystępujemy do ich łączenia.

Nasza spawalnia dokłada wszelkich starań aby każdy detal był dopracowany do perfekcji a klient w pełni zadowolony z dostarczonych mu usług.

Po wykonaniu elementów przystępujemy do próbnego montażu wszystkich detali.

Po zakończeniu prac ślusarskich i spasowaniu wszystkie elementy malujemy proszkowo w wybranym kolorze z palety RAL.

Na koniec wychodzi produkt który może cieszyć naszych klientów przez długie lata użytkowania nadając im niepowtarzalnego stylu.

Naszą specjalnością są ścianki metalowe, metalowo-szklane, drzwi metalowo-szklane typu LOFT, balustrady metalowe, balustrady metalowe w połączeniu z elementami drewnianymi, szklanymi, meble industrialne i inne.


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!