realizacja
luty 9, 2021

Nowoczesne schody metalowe

Jesionowe stopnie w połączeniu ze stalą.

Schody wewnętrzne metalowe

Nowoczesna samonośna konstrukcja schodów metalowo drewnianych opiera się głównie na policzkach (wangach) stalowych wypalanych laserowo w zyg-zak odpowiadający głębokości oraz wysokości stopni.

Schody na wymiar

Niejednokrotnie konstrukcja wymaga indywidualnego podejścia w fazie projektowania. Na przeszkodzie stają głównie ościeżnice drzwi położone w pobliżu miejsc gdzie powinny znajdować się stopnie. Wspólnie dobieramy optymalne rozwiązanie do Państwa potrzeb aby zaspokoić wszystkie wymagania Nam postawione.

Schody drewniane na konstrukcji stalowej

Stopnie drewniane zostały wykonane z jesionu o grubości 4 cm zabezpieczonego lakierem do parkietu. Konstrukcja zabiegowa posiada dwa sporej wielkości spoczniki.

Schody ażurowe

Konstrukcja metalowa wypalana laserowo nie ogranicza wizualnie miejsca w którym znajdują się schody. W zależności od Naszych wymagań konstrukcja nośna (policzek) może przybrać kształt prosty, prosty z wycięciem pod stopień, zyg-zak lub inny indywidualnie zaprojektowany.

Schody z balustradą industrialną

Niemniej ważnym wyborem do naszych schodów są balustrady. W tym wypadku balustrada industrialna wykończona jesionem olejowanym nawiązująca do schodów.

Miejsce montażu: Tanowo k. Szczecina


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!