• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
realizacja
luty 9, 2021

Nowoczesne schody metalowe

Jesionowe stopnie w połączeniu ze stalą.

Schody wewnętrzne metalowe

Nowoczesna samonośna konstrukcja schodów metalowo drewnianych opiera się głównie na policzkach (wangach) stalowych wypalanych laserowo w zyg-zak odpowiadający głębokości oraz wysokości stopni.

Schody na wymiar

Niejednokrotnie konstrukcja wymaga indywidualnego podejścia w fazie projektowania. Na przeszkodzie stają głównie ościeżnice drzwi położone w pobliżu miejsc gdzie powinny znajdować się stopnie. Wspólnie dobieramy optymalne rozwiązanie do Państwa potrzeb aby zaspokoić wszystkie wymagania Nam postawione.

Schody drewniane na konstrukcji stalowej

Stopnie drewniane zostały wykonane z jesionu o grubości 4 cm zabezpieczonego lakierem do parkietu. Konstrukcja zabiegowa posiada dwa sporej wielkości spoczniki.

Schody ażurowe

Konstrukcja metalowa wypalana laserowo nie ogranicza wizualnie miejsca w którym znajdują się schody. W zależności od Naszych wymagań konstrukcja nośna (policzek) może przybrać kształt prosty, prosty z wycięciem pod stopień, zyg-zak lub inny indywidualnie zaprojektowany.

Schody z balustradą industrialną

Niemniej ważnym wyborem do naszych schodów są balustrady. W tym wypadku balustrada industrialna wykończona jesionem olejowanym nawiązująca do schodów.

Miejsce montażu: Tanowo k. Szczecina


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!