realizacja
październik 31, 2022

Przesuwna , stalowa ściana jednoskrzydłowa w stylu LOFT z częścią stałą.

Loftowe drzwi oddzielające przestrzeń sypialnianą od salonu dziennego.

Przesuwna ściana loftowa

Nasze drzwi przesuwne przemieszczają się w sposób łagodny. Nie wymagają sporej siły mimo dużej wagi całego elementu. System przesuwny jest cichy oraz działa stabilnie. Całość jest ukryta pod maskownicą w kolorze konstrukcji.

Ścina industrialna ze szkłem przeziernym

Nasze przeszklenia zazwyczaj realizujemy ze szkłem bezpiecznym VSG klejonym. Mamy szeroki wybór w zależności od sposobu wyciszenia jak i kolorystyki szkła. Dodatkową opcją są także szkła ornamentowe. W zależności od wymagań szkło bezpieczne możemy zastąpić szkłem hartowanym ESG.

LOFT

W ostatnich latach widzimy spory wzrost zainteresowania przeszkleniami typu loft. Jeśli chcesz aby Twoja przestrzeń była niepowtarzalna wybierz firmę z doświadczeniem. Do Naszych realizacji przykładamy szczególną uwagę aby każdy z klientów był w 100% zadowolony z odebranych prac.

Miejsce realizacji: Międzyzdroje / Zachodniopomorskie


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!