realizacja
maj 20, 2024

Metalowa balustrada w czarnym kolorze LOFT

Stylowy Loft

Wewnętrzna balustrada typu Loft

Nowoczesna balustrada wewnętrzna, która jest wykonana z wysokiej jakości stali, w czarnym, klasycznym kolorze. Bez wątpienia balustrada, która znajduje się wewnątrz domu, stanowi bardzo ważny element wystroju dlatego, powinna być nie tylko praktyczna, ale i pasująca do całości wnętrza. Zdecydowanie balustrada ze stali, jest doskonałym wyborem do nowoczesnych wnętrz, nadając im industrialny, loftowy klimat.

Nowoczesna balustrada metalowa

Ta balustrada metalowa zawiera pionowe tralki i jest idealnym wyborem dla osób lubiących połączenie funkcjonalności, solidności wraz z estetyką. Dodatkową jej cechą jest zintegrowany kątownik maskujący krawędzie bez konieczności obróbki po położeniu podłogi. Jeśli zależy ci na tym aby w swoim domu czy biurze wprowadzić oryginalność i nowoczesność, to ta balustrada jest na pewno dla ciebie. Jej wybór daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości, balustrada metalowa jest długowieczna i niezniszczalna. Jej dużym atutem jest również to, że może być zainstalowana w różnych przestrzeniach, jak np. : domy, prywatne, apartamenty, hotele, domy letniskowe, restauracje, kawiarnie, biura czy też tarasy.


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!