realizacja
październik 11, 2021

Loftowa ściana biurowa

Metalowo szklana zabudowa oddzielająca przestrzeń roboczą od sali konferencyjnej.

Biurowa ściana typu Loft - Szczecin

Metalowa zabudowa konstrukcji, szkło bezpieczne, dwuskrzydłowe drzwi przesuwne - prosty sposób na loftowy styl Twojego biura.

Nowoczesne biurowce z przeszkleniami nie tylko z zewnątrz, ale i wewnątrz stają się coraz popularniejszą alternatywą dla przestrzeni oddzielanych zwykłymi ścianami działowymi. Przeszklenie w biurowcu daje poczucie przestrzeni, czystości oraz zapewnia doskonałe naświetlenie całego obszaru biurowego.

Drzwi przesuwne dwuskrzydłowe nie zabierają przestrzeni, dają możliwość wniesienia większych gabarytów do dalszej sali konferencyjnej, a cichy domyk w systemie pozwala na komfortowe oraz bezpieczne użytkowanie.

Miejsce realizacji: Szczecin


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!