• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
realizacja
wrzesień 9, 2021

Ściana metalowo - szklana z drzwiami przesuwnymi

Element stałej zabudowy ze szkłem mlecznym oddzielający przestrzeń schodową korytarza z pokojem dziecięcym.

Szklana ścianka

Pierwotną funkcją zabudowy szklanej jest izolacja przestrzeni domowej, w tym wypadku zejścia z pokoju dziecięcego. Aby zapewnić domownikom odpowiednią intymność, w dolnej części zastosowano szkło mleczne. Górna część (świetlik) dostarcza w dzień dostateczną ilość światła do dalszych zakątków mieszkania.

Ścianka loftowa - design

Istotnym elementem dla inwestora jest także design wnętrza oraz możliwość dostosowania przeszkleń szytych na miarę. Staramy się zadbać o każdy możliwy szczegół zlecenia.

Przeszklenie poza powyższymi funkcjami w pewnej mierze wygłusza otwartą przestrzeń co poprawia komfort codziennego życia mieszkańców.

Kolejną zaletą jest możliwość zastosowania ścianki w dowolnym momencie użytkowania mieszkania bez kłucia ścian lub stawiania nowych. Przeprowadzony montaż nie zabrudzi Ci mieszkania oraz pozostawi czystą przestrzeń od razu po nim.

Miejsce realizacji: Szczecin


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!