realizacja
wrzesień 9, 2021

Ściana metalowo - szklana z drzwiami przesuwnymi

Element stałej zabudowy ze szkłem mlecznym oddzielający przestrzeń schodową korytarza z pokojem dziecięcym.

Szklana ścianka

Pierwotną funkcją zabudowy szklanej jest izolacja przestrzeni domowej, w tym wypadku zejścia z pokoju dziecięcego. Aby zapewnić domownikom odpowiednią intymność, w dolnej części zastosowano szkło mleczne. Górna część (świetlik) dostarcza w dzień dostateczną ilość światła do dalszych zakątków mieszkania.

Ścianka loftowa - design

Istotnym elementem dla inwestora jest także design wnętrza oraz możliwość dostosowania przeszkleń szytych na miarę. Staramy się zadbać o każdy możliwy szczegół zlecenia.

Przeszklenie poza powyższymi funkcjami w pewnej mierze wygłusza otwartą przestrzeń co poprawia komfort codziennego życia mieszkańców.

Kolejną zaletą jest możliwość zastosowania ścianki w dowolnym momencie użytkowania mieszkania bez kłucia ścian lub stawiania nowych. Przeprowadzony montaż nie zabrudzi Ci mieszkania oraz pozostawi czystą przestrzeń od razu po nim.

Miejsce realizacji: Szczecin


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!