realizacja
listopad 3, 2023

Industrialna ściana metalowo szklana

Industrial design w nowoczesnej formie ze szkłem przeziernym.

Metalowa konstrukcja oddzielająca przestrzeń salonu

Przedstawiona realizacja oddziela przestrzeń wiatrołapu od salonu dziennego. Drzwi stalowe malowane proszkowo w kolorze czarnym mat bez zamka z domknięciem na magnes. Prawa strona jest częścią stałą ściany loftowej.

Drzwi Loftowe na zawiasach stalowych wspawanych

Zabudowa stała stalowa

Nasza zabudowa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Użyte profile jak i powłoka malarska spełnią Państwa oczekiwania. Szkło przezierne , które używamy pozwala na bezpieczne użytkowanie Naszych produktów.

Miejsce realizacji: Liebenwalde


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!