realizacja
grudzień 18, 2023

Schody metalowe na dwóch profilach nośnych rozmieszczonych symetrycznie ze stopniami dębowymi.

Schody na belkach stalowych umiejscowionych centralnie.

Industrialne schody na belce stalowej

Projekt nowoczesnych schodów stalowych na podwójnych profilach stalowych umieszczonych centralnie , w sposób symetryczny od wymiarów stopnia schodowego. Tego typu rozwiązanie w odróżnieniu od schodów na pojedynczej , centralnej belce stalowej charakteryzuje się lepszą sztywnością konstrukcji oraz nie wpada w drgania przez co użytkowanie jest bardzo komfortowe.

Schody stalowe dodatkowo uzupełnione są balustradą pionową w stylu harfa montowaną od dolnej części stopnia dębowego oraz ściany klatki schodowej od strony wewnętrznej.

Aby ułatwić wejście młodszym oraz starszym użytkownikom , schody zostały wyposażone w poręcz stalową typu loft nadającą całości bardziej oryginalnego stylu.

Miejsce realizacji: gm. Goleniów


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!