realizacja
czerwiec 23, 2023

Nowoczesne schody metalowe na poddasze.

Lekki design połączenia stali wraz z drewnem jesionowym schodów strychowych.

Schody z metalu

Schody na poddasze typu młynarskie proste wykonane są z policzków stalowych zaprojektowanych pod wymagania klienta.

Nowoczesna aranżacja i wystrój Twojego wnętrza

Produkt wykonany przez Nas charakteryzuje się dopasowaniem do Twojego stylu wnętrza. Nawet proste schody mogą w znaczny sposób wpłynąć na walory estetyczne domu. Ty powiedz Nam czego oczekujesz - my zajmiemy się resztą.

Schody stalowe ze stopniami z drewna

Użyte materiały to stal malowana proszkowo w kolorze czarny mat. Stopnie jesion 4cm grubości dwustronnie lakierowane matowe.

Schody modułowe stalowe

Schody nadają się także do montażu we własnym zakresie. Składają się z modułów które możemy w prosty sposób łączyć ze sobą na podstawie przesłanej dokumentacji montażowej.

Dopasowane schody pod wymagania klienta

Projekt wymagał z racji ogrzewania podłogowego innego rozwiązania zamocowania schodów niż przytwierdzenie do podłogi. Indywidualne podejście oraz omówienie sytuacji dało satysfakcjonujące rozwiązanie.

Balustrada schodowa

Poręcz schodowa metalowa ażurowa aby nie zakłócić lekkości schodów.

Realizacja z montażem : Hamburg , Niemcy


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!