artykuł
maj 16, 2022

Ile kosztują schody stalowe?

Koszty schodów stalowych na wymiar.

Projektowanie niestandardowych schodów dla domu lub firmy to ekscytujący i fascynujący proces, ale jeśli budżet jest bardzo ograniczony, znalezienie odpowiedniego rozwiązania może okazać się stresujące i przytłaczające. Dzięki pomocy ekspertów, którzy dobrze orientują się w projektach schodów na zamówienie, nie musisz rezygnować z jakości czy stylu tylko dlatego, że masz mniejszy budżet.

Tradycyjne, standardowe schody są często tańsze, ale nie oferują unikalnego designu, elegancji i funkcjonalności na takim poziomie jak schody wykonane na zamówienie.

W Ske Design każdy element schodów projektujemy specjalnie dla naszych klientów biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania, możliwości konstrukcyjne budynku oraz styl wnętrza.

Jeśli chcesz odmienić swój dom za pomocą schodów na zamówienie, oto co musisz wiedzieć, aby zaprojektować wspaniałe schody na wymiar, mieszcząc się w ramach dostępnego budżetu.

nowoczesne schody na wymiar / zdjęcie @rarchitecture_melbourne

Wymiary schodów

Po pierwsze i najważniejsze, należy dokładnie określić wymagania dotyczące rozmiaru schodów. Podczas konsultacji z zespołem Ske Design, zmierzymy Twoją przestrzeń i przygotujemy projekt schodów na zamówienie. Zazwyczaj im większe schody, tym większe koszty, ale nie zawsze tak jest. Znając wymiary klatki schodowej, można wybrać odpowiedni typ schodów, który zapewni funkcjonalność, a jednocześnie pozwoli wykonać schody w założonym budżecie. Złożoność zarówno schodów, jak i przestrzeni, w której są one instalowane, może również wpłynąć na cenę Twojego projektu schodów na zamówienie.

Ile kosztują schody na zamówienie?

Jak już wspomnieliśmy, złożoność schodów ma również wpływ na ogólną cenę schodów na zamówienie. Proste, minimalistyczne schody będą miały zupełnie inną cenę niż skomplikowane, spiralne schody zamontowane w ciasnej przestrzeni. Pomożemy Ci zdecydować, co będzie odpowiednie zarówno dla Twojej przestrzeni, jak i budżetu.

Bezpieczne i funkcjonalne schody stalowe

Podczas gdy cena jest z pewnością głównym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o projekcie schodów, nie ma sensu wybierać schodów, które nie są zbyt funkcjonalne, tylko po to, by zaoszczędzić na ich budowie.

Wybór materiału na schody

Jednym z najistotniejszych czynników decydujących o cenie schodów jest wybór materiałów na stopnie i balustrady. Na przykład, wybór balustrad wycinanych laserowo lub minimalistycznych balustrad ze stali malowanej proszkowo może okazać się tańszym i lepszym rozwiązaniem w stosunku do np. droższych balustrad ze szkła hartowanego.

Dobra wiadomość jest taka, że decydując się na schody na zamówienie, masz pełną kontrolę nad materiałami, których używasz, więc możesz kontrolować koszty, wybierając materiały tańsze. Używamy tylko materiałów wysokiej jakości, więc wybór tańszego materiału nie oznacza, że otrzymasz schody gorszej jakości.

schody metalowo-drewniane / zdjęcie @rarchitecture_melbourne

Koszt robocizny

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać koszty robocizny na niskim poziomie dla wszystkich naszych klientów. Od wstępnego projektu po ostateczny montaż, usprawniamy nasze procesy i obniżamy koszty, abyśmy mogli zaoferować najlepsze ceny oraz najwyższą jakość. Istotny jest również fakt, że po zaprojektowaniu schodów otrzymasz wycenę zarówno robocizny, jak i materiałów. Pomimo dużych wahań cen na rynku, jako jedni z nielicznych gwarantujemy wykonanie Twoich schodów po cenie określonej w kosztorysie, bez żadnych niespodziewanych i dodatkowych kosztów.

Profesjonalni instalatorzy schodów.

Nasi instalatorzy zostali profesjonalnie przeszkoleni i mają wieloletnie doświadczenie, aby zapewnić prawidłowy i bezpieczny montaż schodów.

Schody na zamówienie od Ske Design

Przy projektowaniu schodów na zamówienie należy wziąć pod uwagę wiele czynników, ale zazwyczaj dla wielu właścicieli domów i firm najważniejszym z nich jest budżet. Współpracując z Ske Design, otrzymasz piękne, bezpieczne schody w cenie dopasowanej nawet do niewielkiego budżetu. Stosowane przez naszą firmę nowoczesne techniki projektowania i budowy sprawią, że nie będziesz musiał rezygnować z elegancji i trwałości z powodu ograniczeń budżetowych.

Bezpłatny projekt schodów stalowych

Podczas bezpłatnej konsultacji wspólnie przeanalizujemy różne style, projekty, materiały i inne elementy, aby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i dokładnie oszacować koszty Twojego projektu.

Skontaktuj się z zespołem Ske Design, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak możemy zmienić Twój dom lub firmę dzięki schodom na zamówienie.


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!