• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
artykuł
wrzesień 25, 2020

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne do doskonałe zastępstwo dla tradycyjnych drzwi montowanych na zawiasach. Poznaj zalety drzwi przesuwnych.


Korzyści z montażu drzwi przesuwnych od Ske Design

Drzwi przesuwne montowane są na szynach lub rolkach wzdłuż ściany.
Możliwy jest także montaż drzwi przesuwnych w kasecie, tak aby podczas otwierania chowały się w ścianie. Taki sposób montażu sprawia, że możemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń pomieszczenia.

drzwi przesuwne

Przyjemność z użytkowania

Oszczędność miejsca to nie jedyna zaleta drzwi przesuwnych. Sposób otwierania drzwi przesuwnych sprawia, że korzystanie z nich jest przyjemniejsze i łatwiejsze. Drzwi przesuwne możesz delikatnie uchylić, aby zapewnić przepływ powietrza, otworzyć szerzej, aby przejść lub rozsunąć na całą szerokość, gdy chcesz coś przenieść.

Drzwi przesuwne w połączeniu ze ścianką metalowo-szklaną to doskonały sposób, aby podzielić przestrzeń przy minimalnym nakładzie pracy i bez kosztownego remontu.

Przesuwne drzwi harmonijkowe

Przesuwne drzwi harmonijkowe doskonale sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na zamontowanie drzwi wzdłuż ściany. Takie rozwiązanie pozwala zachować dostęp do całej powierzchni pomieszczenia, jednocześnie umożliwiając otwarcie drzwi na całą szerokość ościeżnicy.

Drzwi przesuwne w stylu wiejskim

Drzwi w stylu wiejskim to bardzo modny i funkcjonalny dodatek do wnętrza. Prosta konstrukcja składająca się z prowadnicy montowanej na ścianie oraz rolek mocowany do drzwi sprawia, że tego typu drzwi świetnie wyglądają, są bezawaryjne i ciche w użytkowaniu.

Wieloskrzydłowe drzwi przesuwne

Wieloskrzydłowe drzwi przesuwne to doskonały sposób na podzielenie pomieszczenia. Jeżeli wybierzesz to rozwiązanie, to Twoja przestrzeń uzyska zupełnie nową funkcjonalność, którą możesz zmieniać w zależności od potrzeb, np. możesz oddzielić kuchnię od pokoju dziennego czy wydzielić sypialnię w mniejszym mieszkaniu.

Metalowe drzwi przesuwne

Właściwości metalu umożliwiają wykonanie solidnej ramy drzwiowej o dużej rozpiętości przy zachowaniu minimalnej grubości profili. Metal jako rama drzwi przesuwnych gwarantuje również trwałość konstrukcji.  

Rodzaje wykończeń drzwi przesuwnych

Jako wypełnienie drzwi możesz wybrać lite drewno, lakierowaną płytę meblową, okleinę lub oczywiście jeden z rodzajów szkła.

Ramy drzwi mogą zostać wykończone w nieograniczonej palecie kolorów. To wszystko sprawia, że drzwi przesuwne to idealny zamiennik dla tradycyjnych drzwi montowanych na zawiasach

Gdzie zamówić drzwi przesuwne

W Ske Design od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją drzwi przesuwnych. Jeżeli zatem jesteś w trakcie optymalizacji przestrzeni lub remontujesz dom czy mieszkanie, koniecznie zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat oferty Ske Design.


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!