• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
artykuł
październik 12, 2020

Drzwi przesuwne i ścianki metalowo-szklane

Wykorzystanie szkła i metalu w nowoczesnych wnętrzach.

Szkło to jeden z najbardziej innowacyjnych, a zarazem eleganckich materiałów budowlanych. Odzwierciedla nowoczesną estetykę, a jednocześnie ma starożytny rodowód. Znajdziesz je w prawie każdej przestrzeni mieszkalnej i komercyjnej na całym świecie, a mimo to nadal szkło zaskakuje nas wszechstronnością.

Właściciele domów od dawna wykorzystują szkło jako materiał na drzwi tarasowe, a nawet na ściany zewnętrzne, ale teraz coraz więcej osób odkrywa jego potencjał do przekształcania swoich wnętrz.


Luksusowe hotele i ekskluzywne restauracje na całym świecie wykorzystują piękno szklanych ścian w niemal każdym otoczeniu, od sal bankietowych po prysznice w łazienkach.

Nowoczesność i oszczędność

Obecnie szklane ścianki działowe i przesuwne drzwi wewnętrzne stają się coraz bardziej powszechne w domach mieszkalnych, ponieważ projektanci zdają sobie sprawę z korzyści płynących z przejścia na nowoczesne materiały, które poprawiają oświetlenie i zmniejszają koszty energii.

Drzwi przesuwne i metalowo-szklane ścianki wewnętrzne pozwalają na wiele sposobów nadać modernistyczny wygląd. Prosta, ramowa konstrukcja wyposażona w półprzezroczyste szkło, zapewnia zarówno prywatność, jak i styl.

Rodzaje szkła

Dzięki kilkunastu rodzajom szkła, z których można wybierać, masz pełną kontrolę nad poziomem przezroczystości.

Szkło przezroczyste przepuszcza największą ilość światła. Z kolei szkło półprzezroczyste oferuje największą równowagę między prywatnością a oświetleniem, pozwalając na przepływ światła między pomieszczeniami przy jednoczesnym blokowaniu widoczności.

Tam, gdzie prywatność jest najważniejsza - w sypialniach, łazienkach, prywatnych gabinetach - można zainstalować szkło nieprzezroczyste, którego gama kolorystyczna rozciąga się od luksusowej bieli do czerni.

Wewnętrzne drzwi przesuwne ze szkłem hartowanym

Zastąpienie drzwi wahadłowych drzwiami przesuwnymi to oszczędność miejsca.
W dzisiejszych czasach, kiedy powierzchnia mieszkalna jest na wagę złota, może to oznaczać różnicę między ciasną przestrzenią mieszkalną a przestronnym, komfortowym domem.

W SKE Design projektujemy i wykonujemy zarówno drzwi przesuwne, jak i ścianki metalowo-szklane. Dzięki własnej linii produkcyjnej i doświadczeniu w projektowaniu kontrolujemy każdy aspekt procesu produkcyjnego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość przy jednoczesnym uwzględnieniu indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Z przyjemnością doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania dotyczące drzwi przesuwnych i ścianek metalowo-szklanych. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!