artykuł
październik 9, 2020

Ścianki metalowo-szklane ze szkłem mrożonym.

Ścianki metalowo-szklane to doskonałe rozwiązanie do biura. Design i funkcjonalność.

Kiedy myślimy o wnętrzach biurowych z końca zeszłego wieku, najczęściej sprowadza się to do dwóch rzeczy - prozaicznych i mało inspirujących wnętrz.

Ściany biurowe malowane były w nudnych kolorach, aby dopasować je do równie prostych i ponurych mebli. Nie było mowy o żadnej fantazji w sposobie projektowania przestrzeni. Monotonne wnętrza miały bezpośredni, negatywny wpływ na kreatywność i wydajność pracowników biurowych.

XXI wiek przyniósł nowe spojrzenie na powierzchnie komercyjne. Ściany są jaśniej pomalowane, a meble to często prawdziwe dzieła sztuki. Dziś w biurach dzieje się więcej kreatywnych przedsięwzięć niż kiedykolwiek, a istotnym elementem, który umożliwił tę zmianę, są szklane ścianki działowe.

Szklane ścianki działowe, a zwłaszcza ścianki działowe ze szkła matowego, zostały zaprojektowane tak, aby nadać wnętrzom wysoką funkcjonalność i estetykę. Są one nie tylko doskonałym zamiennikiem dla ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych, ale również oferują szereg innych korzyści.

W tym artykule przeanalizujemy sposoby, w jaki przegroda ze szkła matowego może wzbogacić Państwa wnętrza biurowe.

Jaśniejsze wnętrze

Szkło mrożone ma półprzezroczyste wykończenie, dzięki czemu przepuszcza naturalne światło.

Zastosowanie w biurze ścianki działowej ze szkła mrożonego ogranicza stosowanie sztucznego światła, co prowadzi do poprawy aktywności i zwiększenia wydajności pracy.

Maksymalne wykorzystanie światła słonecznego zmniejszy zużycie energii. Ponadto, posiadanie oszklonych ścianek działowych będzie również chronić przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Doskonałe rozwiązanie w zakresie ochrony prywatności

Ponieważ szkło mrożone jest półprzeźroczyste, jest to dobry wybór dla rozwiązań wymagających zapewnienie prywatność.

Przegroda ze szkła mrożonego jest dyskretna i nie zapewnia pełnej widoczności. Dzięki temu jest to doskonały materiał konstrukcyjny dla osób chcących stworzyć otwartą przestrzeń biurową, a jednocześnie zapewnić prywatność.

Mobilne rozwiązanie

Ścianki działowe mogą być z łatwością wykorzystane do rekonfiguracji przestrzeni w dowolnym momencie. Ponieważ są łatwe w montażu i demontażu, można je idealnie dopasować do potrzeb.

Ścianki działowe ze szkła mrożonego są łatwe do przesuwania, w przeciwieństwie do tradycyjnych ścianek działowych wykonanych z płyt gipsowych, cegieł, czy pustaków.

Tak więc, gdy chcesz dodać lub zmienić funkcję pomieszczenia, będzie to o wiele łatwiejsze w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych.

Wymaga nieznacznej konserwacji.

Biura wymagają regularnego sprzątania. Zastosowanie przegród ze szkła matowego powoduje, że uzyskujemy powierzchnie odporne na zabrudzenia, a do tego łatwe w utrzymania w czystości.

Szklane ścianki działowe nie wymagają żadnego szczególnego środka czyszczącego. Wystarczy zwykła ściereczka i płyn do szyb, aby szkło nabrało blasku.

Większa produktywności

Jak już wcześniej wspomniano, przegrody ze szkła matowego idealnie nadają się do stworzenia poczucia otwartości bez naruszania prywatności.

Pomagają w budowaniu więzi między pracownikami. Zwiększa to kreatywność i ułatwia znalezienie dobrych rozwiązań dla pojawiających się wyzwań.

Dzięki jaśniejszej powierzchni biurowej, środowisko pracy stanie się inspirujące, co z pewnością ma pozytywny wpływ na wydajność pracy.

Design

Nie tylko wysoka funkcjonalność sprawia, że przegrody z matowego szkła są opcją wartą rozważenia. Szklane ścianki działowe to również doskonały wybór, aby osiągnąć nowoczesne i eleganckie wnętrze biurowe.

Gdzie zamówić ściankę metalowo-szklaną?

SKE Design oferuje różnorodne rozwiązania w zakresie ścianek działowych i drzwi przesuwnych ze szkłem najwyższej jakości. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, a z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy ofertę.


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!