artykuł
sierpień 28, 2020

Balustrady wewnętrzne

Balustrady wewnętrzne do niedawna były niedocenianym elementem wnętrz. Dziś to jeden ważniejszych elementów designu domów, mieszkań i budynków komercyjnych.

W zeszłym wieku balustrada była niedocenianym elementem wnętrz. Obecnie balustrada staje się jednym z ważniejszych komponentów nieruchomości. Zastosowanie szkła, metalu, drewna w połączeniu z nowymi technikami obróbki np. wycinaniem laserowym sprawia, że architekci mają praktycznie nieograniczone możliwości projektowania balustrad wewnętrznych.

Wybór materiału i stylu balustrady wewnętrznej

Podczas projektowania balustrady wewnętrznej, poza kwestią bezpieczeństwa, ważny jest wybór materiału, z którego zostanie wykonana balustrada wewnętrzna. Podczas wyboru materiału na balustradę wewnętrzną należy wziąć pod uwagę kwestie estetyczne i praktyczne. Balustrada ze szkła dodaje lekkości, przepuszcza światło, ale jest trudniejsza w utrzymaniu w czystości. Z kolei balustrada wewnętrzna wykonana w całości z drewna, ociepla wnętrze, ale zazwyczaj wygląda bardziej tradycyjnie i wymaga konserwacji co kilka lat. Natomiast minimalistyczne balustrady metalowe czy balustrady z blachy z laserowo wycinanymi wzorami nie do końca pasują do tradycyjnych wnętrz.

Projektowanie balustrad w Ske Design

Wybór materiału i wzoru balustrady wcale nie jest prosty.

W SkeDesign projektujemy i montujemy balustrady wewnętrzne od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala łączyć ze sobą różne materiały, aby uzyskać niepowtarzalną balustradę doskonale dopasowaną do konkretnego wnętrza.

Balustrada wewnętrzna od projektu do montażu

Współpraca z klientem to podstawa procesu projektowania balustrady wewnętrznej w SkeDesign.

Projektowanie balustrady wewnętrznej rozpoczynamy od rozmowy z klientem na temat jego oczekiwań, a następnie odwiedzamy nieruchomość.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie projektu balustrady i prezentacja projektu klientowi. Po dokonaniu ewentualnych korekt przystępujemy do procesu produkcji.

Profesjonalnie wyposażona hala produkcyjna pozwala nam wykonać balustradę wewnętrzną z metalu, drewna czy szkła.

Wykonujemy również balustrady wewnętrzne będące połączeniem wymienionych wyżej materiałów. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się balustrady z blachy z wycinanymi laserowo wzorami.

Ostatnim etapem procesu produkcji balustrady wewnętrznej jest montaż w domu klienta lub firmie. W przypadku zamówień bez montażu balustrada zostaje odpowiednio zabezpieczona i wysłana do klienta przy pomocy firmy transportowej.

Pytania odnośnie balustrad wewnętrznych.

Jeżeli zastanawiasz się na wyborem balustrady wewnętrznej do swojego domu, mieszkania czy biura lub szukasz doświadczonej firmy, która może zrealizować Twój projekt, to koniecznie skontaktuj się z SkeDesign.

Zadzwoń pod nr 600-182-677 lub napisz wiadomość na biuro@ske-design.pl

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania o balustrady wewnętrzne.


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!