realizacja
sierpień 27, 2020

Balustrada typu loft z pochwytem dębowym

Solidna konstrukcja stalowa wykończona dębowym olejowanym pochwytem

balustrada typu loft z pochwytem dębowym

Balustrada loftowa, w stylu industrialnym wykonana z profili stalowych. Wypełnienie poziome z profila 30 [mm] x 20 [mm] sprawia wrażenie solidnej konstrukcji. Ciepła dodaje dąb olejowany nadając wyrazistości całej konstrukcji.

Balustrady które cechują się minimalizmem dominują w ostatnim czasie u naszych klientów. Drewno dębowe jako element wykończenia dobrze komponuje się w każdym wnętrzu.

Balustrady minimalistyczne to dobry przykład dla osób które w nowoczesnych pomieszczeniach chcą lekkiego przełamania i odrobiny loftowego klimatu.

Miejsce montażu: Dobra (Szczecińska)


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!