• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
artykuł
wrzesień 3, 2020

Konstrukcje spawane w SKE-Design

Spawanie to proces fizycznego łączenia metali poprzez ich miejscowe stopienie i zestalenie. W Ske-Design wykonujemy również konstrukcje spawane maszyn oraz części do maszyn.

konstrukcje spawane w SKE Design

Konstrukcje spawane

W Ske-Design poza tworzeniem konstrukcji takich jak meble, ścianki, balustrady i schody, które znajdują zastosowanie wewnątrz budynku oraz ogrodzeń i zadaszeń projektujemy i wykonujemy również konstrukcje spawane maszyn oraz części do maszyn.

Welder on steel bars
Photo by frank mckenna / Unsplash

Nasz park maszynowy i wieloletnie doświadczenie umożliwia trwałe łączenie, aluminium, żeliwa, stali ze szkłem, drewnem. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki zakres usług, które dzięki spełniają najwyższe normy zarówno pod względem jakości, jak i designu.

Techniki spawania stali i aluminium

Możliwości, jakie dają różne techniki spawania takie jak MIG, MAG, TIG i MMA oraz umiejętność łączenia różnych metali sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niemal każdy rodzaj konstrukcji spawanej.

Poza realizacją projektów dla klientów indywidualnych wykonujemy również zlecenia dla firm.

Wycena konstrukcji spawanych

Jeżeli zatem szukasz solidnego wykonawcy, który solidnie i terminowo wykona wysokiej jakości konstrukcje spawane, to zadzwoń do Ske-Design 600-182-677 lub napisz wiadomość na biuro@ske-design.pl

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.


Wszystkie posty z kategorii "Konstrukcje spawane"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!