artykuł
wrzesień 3, 2020

Konstrukcje spawane w SKE-Design

Spawanie to proces fizycznego łączenia metali poprzez ich miejscowe stopienie i zestalenie. W Ske-Design wykonujemy również konstrukcje spawane maszyn oraz części do maszyn.

konstrukcje spawane w SKE Design

Konstrukcje spawane

W Ske-Design poza tworzeniem konstrukcji takich jak meble, ścianki, balustrady i schody, które znajdują zastosowanie wewnątrz budynku oraz ogrodzeń i zadaszeń projektujemy i wykonujemy również konstrukcje spawane maszyn oraz części do maszyn.

Welder on steel bars
Photo by frank mckenna / Unsplash

Nasz park maszynowy i wieloletnie doświadczenie umożliwia trwałe łączenie, aluminium, żeliwa, stali ze szkłem, drewnem. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki zakres usług, które dzięki spełniają najwyższe normy zarówno pod względem jakości, jak i designu.

Techniki spawania stali i aluminium

Możliwości, jakie dają różne techniki spawania takie jak MIG, MAG, TIG i MMA oraz umiejętność łączenia różnych metali sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niemal każdy rodzaj konstrukcji spawanej.

Poza realizacją projektów dla klientów indywidualnych wykonujemy również zlecenia dla firm.

Wycena konstrukcji spawanych

Jeżeli zatem szukasz solidnego wykonawcy, który solidnie i terminowo wykona wysokiej jakości konstrukcje spawane, to zadzwoń do Ske-Design 600-182-677 lub napisz wiadomość na biuro@ske-design.pl

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.


Wszystkie posty z kategorii "Konstrukcje spawane"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!