• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
realizacja
czerwiec 2, 2020

Balustrada metalowa w stylu industrialnym

Zobacz jedną z naszych ostatnich realizacji.

Balustrady metalowe zdobywają coraz to większą popularność w wystrojach polskich wnętrz. Ten odważny styl nadaje naszym mieszkaniom charakteru i elegancji.

Projekt został wykonany z profili metalowych, przecinających się w dwóch płaszczyznach, nadając balustradzie efekt 3D. Konstrukcja w założeniu klienta miała być lekka, a zarazem nowoczesna. Całość komponuje się idealnie z drewnianą podłogą i białą ceglaną ścianką. W tym przypadku balustrada oddziela antresolę od części salonu. Poza spełnianiem swojej funkcji, daje poczucie estetyki oraz otwartej przestrzeni całego mieszkania. Konstrukcja została pomalowana proszkowo w czarnym kolorze w odcieniu matowym z pakietu palety RAL 9005.

Metal jako materiał jest trwały, a powłoka farby sprawia, iż tego typu wystroje wnętrz służą nam przez długie lata, nie ukazując przy tym zużycia.


Powyższe zlecenie mieści się pod Szczecinem.


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!