realizacja
czerwiec 2, 2020

Balustrada metalowa w stylu industrialnym

Zobacz jedną z naszych ostatnich realizacji.

Balustrady metalowe zdobywają coraz to większą popularność w wystrojach polskich wnętrz. Ten odważny styl nadaje naszym mieszkaniom charakteru i elegancji.

Projekt został wykonany z profili metalowych, przecinających się w dwóch płaszczyznach, nadając balustradzie efekt 3D. Konstrukcja w założeniu klienta miała być lekka, a zarazem nowoczesna. Całość komponuje się idealnie z drewnianą podłogą i białą ceglaną ścianką. W tym przypadku balustrada oddziela antresolę od części salonu. Poza spełnianiem swojej funkcji, daje poczucie estetyki oraz otwartej przestrzeni całego mieszkania. Konstrukcja została pomalowana proszkowo w czarnym kolorze w odcieniu matowym z pakietu palety RAL 9005.

Metal jako materiał jest trwały, a powłoka farby sprawia, iż tego typu wystroje wnętrz służą nam przez długie lata, nie ukazując przy tym zużycia.


Powyższe zlecenie mieści się pod Szczecinem.


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!