• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
realizacja
czerwiec 15, 2020

Balustrady wycinane laserowo

Jedna z ostatnich realizacji

Balustrady wycinane laserowo we wzory geometryczne mogą nadawać różnego stylu mieszkaniom ze względu na szerokie możliwości projektowe oraz technologię wycinania laserem.

Balustrady z arkuszy blach dają w zasadzie nieograniczone możliwości w projektowaniu wzorów, wielkości wycinanych elementów jak i ich zagęszczenia w panelach balustrad. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową, indywidualną ofertę dopasowaną do każdego klienta a końcowy cel osiągamy wspólnie wysyłając wstępną wizualizację 3D.

Przykładowe wzory geometryczne nadają nowoczesnego stylu do wnętrz, są modne oraz “lekkie” w odbiorze. Panele są smukłe, nie zajmują sporo miejsca, dając tak jak balustrady szklane komfort optymalnego wykorzystania przestrzeni.

Panele mocowane są do bocznej ściany stropu przez co można w dyskretny sposób ukryć uszczerbki budowlane. W powyższej wersji klient zdecydował się dodatkowo na maskownicę zakrywającą docięte płytki na podłodze co dało efekt elegancko wykończonej powierzchni. Pozwala to także w efektywny sposób zadbać o czystość powierzchni.

Balustrady są malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Miejsce montażu - Świdwin


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!