realizacja
czerwiec 15, 2020

Balustrady wycinane laserowo

Jedna z ostatnich realizacji

Balustrady wycinane laserowo we wzory geometryczne mogą nadawać różnego stylu mieszkaniom ze względu na szerokie możliwości projektowe oraz technologię wycinania laserem.

Balustrady z arkuszy blach dają w zasadzie nieograniczone możliwości w projektowaniu wzorów, wielkości wycinanych elementów jak i ich zagęszczenia w panelach balustrad. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową, indywidualną ofertę dopasowaną do każdego klienta a końcowy cel osiągamy wspólnie wysyłając wstępną wizualizację 3D.

Przykładowe wzory geometryczne nadają nowoczesnego stylu do wnętrz, są modne oraz “lekkie” w odbiorze. Panele są smukłe, nie zajmują sporo miejsca, dając tak jak balustrady szklane komfort optymalnego wykorzystania przestrzeni.

Panele mocowane są do bocznej ściany stropu przez co można w dyskretny sposób ukryć uszczerbki budowlane. W powyższej wersji klient zdecydował się dodatkowo na maskownicę zakrywającą docięte płytki na podłodze co dało efekt elegancko wykończonej powierzchni. Pozwala to także w efektywny sposób zadbać o czystość powierzchni.

Balustrady są malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Miejsce montażu - Świdwin


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!