realizacja
kwiecień 15, 2021

Balustrada balkonowa , tarasowa

Panelowa balustrada w kolorze antracytowym

Ażurowa balustrada panelowa na taras cynkowana ogniowo , malowana proszkowo w kolorze antracytowym.

Montaż boczny na słupkach o przekroju kwadratowym 40x40. Panele od strony elewacji wpasowane w izolację za pomocą specjalnych uchwytów.

Ważnym elementem poprawnie wykonanej elewacji jest wcześniejsze zamontowanie balustrad przed wykonaniem izolacji budynku. Późniejsze zabiegi nie tylko negatywnie wpłyną na koszt oraz czas montażu, ale także na dodatkowe poprawki związane z "odbudową" części elementów elewacji co może powodować w najgorszych skutkach przecieki.

Miejsce realizacji: Bezrzecze k. Szczecina


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!