realizacja
maj 7, 2023

Stalowe drzwi loftowe ze szkłem transparentnym.

Czarne Stalowe Drzwi typu Loft z ościeżnicą

Czarne drzwi wewnętrzne

Drzwi Naszej produkcji znajdują głównie zastosowanie do wnętrz. Najczęściej pełnią funkcję drugich drzwi za wejściowymi w wiatrołapie dodatkowo nadając nowoczesnego charakteru dla przestrzeni domu.

Drzwi Loftowe ze szprosami

Stolarka wewnętrzna Naszego autorstwa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Ważnym elementem dekoracyjnym są właśnie szprosy , które możemy w dowolny sposób konfigurować na etapie projektu.

Industrialne drzwi wysokiej jakości

Drzwi , które Państwo otrzymacie to produkt na lata który nie utraci swoich walorów wizualnych jak i użytkowych. Będzie zachwycał gości jak i domowników.

Drzwi w stalowej ramie ze szkłem transparentnym

Użyte materiały do produkcji drzwi to stal , która po procesie spawania oraz szlifowania jest malowana proszkowo najczęściej na kolor czarny mat . Drugim ważnym elementem jest szkło , najczęściej bezpieczne 33.1 przezierne.

Miejsce realizacji : Zachodniopomorskie , Szczecin

#steel doors with glass #loft door #black steel doors with transparent glass


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!