realizacja
maj 23, 2023

Ścianka loftowa ze szkłem przeziernym i drzwiami rozwieranymi wewnętrznymi.

Drzwi Loftowe wewnętrzne czarne ze szprosami stalowymi.

Zabudowa stalowo szklana w kolorze czarnym

Stała ściana do wiatrołapu wraz z drzwiami rozwieranymi na zawiasach stalowych. Materiał to 100% stal najwyższej jakości. Użyte do realizacji szkło bezpieczne 33.1 przezierne. Konstrukcja malowana proszkowo w kolorze czarny mat.

Przeszklenie loftowe na wymiar

Każda realizacja jest wykonywana na indywidualne zamówienie po przekazaniu niezbędnych wymiarów w których wpasowana ma być konstrukcja. Na życzenie klienta po zaakceptowaniu oferty zjawiamy się na pomiar.

Ścianki szklane do domu

Przeprowadzamy montaże w domach jak i mieszkaniach dla klientów prywatnych.

Miejsce realizacji: Kliniska Wielkie gm . Goleniów Zachodniopomorskie


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!