artykuł
marzec 22, 2021

Ścianki metalowo-szklane w biurach.

Zobacz w jaki sposób możesz szybko i tanio stworzyć funkcjonalne i przyjazne biuro.

Utrzymanie równowagi pomiędzy otwartymi przestrzeniami a potrzebą prywatności jest dużym wyzwaniem podczas projektowania każdej przestrzeni biurowej. Podczas gdy otwarte przestrzenie zachęcają do współpracy i kreatywności, przestrzenie prywatne są potrzebne pracownikom do pracy nad ważnymi projektami w ciszy i bez rozpraszania uwagi.

Idealne rozwiązanie

Na szczęście istnieje doskonałe rozwiązanie, które pozwala pogodzić obie potrzeby. Tym rozwiązaniem są ścianki metalowo-szklane. Wybór nowoczesnych ścianek działowych z metalu i szkła pozwala na utrzymanie otwartej atmosfery przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności w przypadku ważnych spotkań z klientami, realizacji projektów w mniejszych grupach lub potrzeby zorganizowania indywidualnej przestrzeni roboczej.

Tradycyjne ściany tworzą podziały i zaburzają strukturę powierzchni biurowej. Używanie szklanych ścian do wydzielenia sal konferencyjnych i pomieszczeń biurowych pozwala zachować otwartą atmosferę, jednocześnie zapewniając prywatność niezbędną do prowadzenia interesów.

Biuro dopasowane do potrzeb.

Potrzeby Twojego biura się zmieniają. Ścianki metalowo-szklane są uniwersalne i dostępne w niemal każdej konfiguracji. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych można w łatwy sposób dopasować przestrzeń biura do obecnych potrzeb. W kilka sekund z biura typu open-space można wydzielić np. zamkniętą salę konferencyjną na spotkanie z klientem. Dzięki temu rozwiązaniu można dostosować przestrzeń biurową do swoich potrzeb, a nie na odwrót.

Każda firma jest wyjątkowa. Dlatego odpowiednio zaprojektowane biuro pozwala zwiększyć wydajność i stworzyć odpowiednią atmosferę do pracy. Ściany wykonane ze szkła i metalu mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb, co czyni je doskonałym wyborem przy projektowaniu biura. Wykorzystanie różnych rodzajów szkła pozwala zrealizować niemal każdą koncepcję projektanta. Metalowa rama ścianek i drzwi przesuwnych może zostać wypełniona np. szkłem przeźroczystym, barwionym, mrożonym czy refleksyjnym. Dzięki temu poza wymaganą funkcjonalnością biuro zyska unikalny i nowoczesny design.

Bezpłatna konsultacja

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób zaprojektować swoje biuro, aby zmaksymalizować funkcjonalność i stworzyć dobrą atmosferę w miejscu pracy, to koniecznie skontaktuj się z SKE Design. Zaprojektujemy i wykonamy ścianki metalowo-szklane dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz już dziś!


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!