• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
artykuł
marzec 22, 2021

Ścianki metalowo-szklane w biurach.

Zobacz w jaki sposób możesz szybko i tanio stworzyć funkcjonalne i przyjazne biuro.

Utrzymanie równowagi pomiędzy otwartymi przestrzeniami a potrzebą prywatności jest dużym wyzwaniem podczas projektowania każdej przestrzeni biurowej. Podczas gdy otwarte przestrzenie zachęcają do współpracy i kreatywności, przestrzenie prywatne są potrzebne pracownikom do pracy nad ważnymi projektami w ciszy i bez rozpraszania uwagi.

Idealne rozwiązanie

Na szczęście istnieje doskonałe rozwiązanie, które pozwala pogodzić obie potrzeby. Tym rozwiązaniem są ścianki metalowo-szklane. Wybór nowoczesnych ścianek działowych z metalu i szkła pozwala na utrzymanie otwartej atmosfery przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności w przypadku ważnych spotkań z klientami, realizacji projektów w mniejszych grupach lub potrzeby zorganizowania indywidualnej przestrzeni roboczej.

Tradycyjne ściany tworzą podziały i zaburzają strukturę powierzchni biurowej. Używanie szklanych ścian do wydzielenia sal konferencyjnych i pomieszczeń biurowych pozwala zachować otwartą atmosferę, jednocześnie zapewniając prywatność niezbędną do prowadzenia interesów.

Biuro dopasowane do potrzeb.

Potrzeby Twojego biura się zmieniają. Ścianki metalowo-szklane są uniwersalne i dostępne w niemal każdej konfiguracji. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych można w łatwy sposób dopasować przestrzeń biura do obecnych potrzeb. W kilka sekund z biura typu open-space można wydzielić np. zamkniętą salę konferencyjną na spotkanie z klientem. Dzięki temu rozwiązaniu można dostosować przestrzeń biurową do swoich potrzeb, a nie na odwrót.

Każda firma jest wyjątkowa. Dlatego odpowiednio zaprojektowane biuro pozwala zwiększyć wydajność i stworzyć odpowiednią atmosferę do pracy. Ściany wykonane ze szkła i metalu mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb, co czyni je doskonałym wyborem przy projektowaniu biura. Wykorzystanie różnych rodzajów szkła pozwala zrealizować niemal każdą koncepcję projektanta. Metalowa rama ścianek i drzwi przesuwnych może zostać wypełniona np. szkłem przeźroczystym, barwionym, mrożonym czy refleksyjnym. Dzięki temu poza wymaganą funkcjonalnością biuro zyska unikalny i nowoczesny design.

Bezpłatna konsultacja

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób zaprojektować swoje biuro, aby zmaksymalizować funkcjonalność i stworzyć dobrą atmosferę w miejscu pracy, to koniecznie skontaktuj się z SKE Design. Zaprojektujemy i wykonamy ścianki metalowo-szklane dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz już dziś!


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!