realizacja
kwiecień 3, 2023

Schody wewnętrzne metalowo drewniane z barierką loft

Stopnie jesionowe na konstrukcji metalowej , zabiegowe na górną antresolę.

Industrialne schody metalowe ze stopniami z jesionu

Modne schody o lekkiej konstrukcji pasujące do każdego wnętrza. Całość dopełniają stopnie z litego jesionu o grubości 4 cm lakierowane dwustronnie.

Schody wewnętrzne zawracające na antresolę górną

Nasze schody znajdują zastosowanie nie tylko w domach jednorodzinnych. Widoczna realizacja znajduje się w mieszkaniu dwupoziomowym. Nasze nowoczesne schody w tym wypadku służą do wejścia na antresolę.

Czarne schody stalowe na wymiar

Czarny kolor konstrukcji stalowych o matowym odcieniu nadal znajduje się w czołówce wykończeń naszych realizacji.

Ażurowe schody samonośne

Nowoczesna forma , design oraz styl pasujący do każdego mieszkania - tym charakteryzują się Nasze produkty.

Balustrada schodowa

Miejsce realizacji: Szczecin woj zachodniopomorskie


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!