realizacja
marzec 16, 2023

Schody metalowe wewnętrzne malowane proszkowo - nowoczesne

Stalowe schody wewnętrzne zabiegowe z podestami.

Producent schodów wewnętrznych na wymiar

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem schodów wewnętrznych na wymiar na konstrukcji stalowej z profili zamkniętych lub z zaprojektowanych indywidualnie rozkrojów schodów typu zyg zak.

Balustrada lamelowa stalowa do schodów wewnętrznych

Wykonana do schodów balustrada lamelowa z profili zamkniętych stanowi modny wzór dopełniający całość schodów. W zależności od upodobań klienta użyte profile mogą być o niewielkim przekroju głównie spełniające funkcję dekoracyjną balustrady , lub z profili bardziej masywnych.

Balustrada wewnętrzna z poręczą drewnianą

Balustrady zastosowane do schodów wewnętrznych montowane są na stopniach jesionowych o grubości 4cm. Wypełnienie z profili stalowych zamknętych o jednakowym przekroju oraz dystansie jak w balustradzie lamelowej dla zachowania spójności. Uzupełnieniem balustrady schodowej jest poręcz z jesionu o przekroju 4 cm.

Stalowa konstrukcja schodów

Nasze konstrukcje wykonane są z wysokiej jakości materiałów wraz z dbałością o każdy szczegół.  Stopnie drewniane są zamontowane na konstrukcji metalowej samonośnej. Sama rama jest niewidoczna od strony użytkownika co sprawia wrażenie schodów na wylewce żelbetowej.

Projektowanie schodów nowoczesnych

Fachowo zajmiemy się projektem Twoich wymarzonych schodów. Jeśli brakuje Ci pomysłu zgłoś się do Nas a na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie w dopasowanym do Ciebie budżecie.

Miejsce realizacji: Glinna powiat Gryfino woj. zachodniopomorskie


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!