artykuł
kwiecień 26, 2021

Schody stalowe

Zalety schodów stalowych.

Schody są integralnym elementem każdego wielopoziomowego domu lub budynku. Poza oczywistą funkcjonalnością schody są również elementem, który determinuje wygląd wnętrza.

Zalety stali takie jak wytrzymałość na obciążenia i plastyczność sprawiają, że proces projektowania schodów stalowych jest przyjemny i praktycznie pozbawiony ograniczeń.

schody stalowe - zachodniopomorskie

Schody stalowe są doskonałym wyborem z wielu powodów.

Stal jest jednym z najbardziej wszechstronnych i praktycznych materiałów budowlanych - zwłaszcza w przypadku nowoczesnych schodów.

Oto kilka korzyści płynących z wyboru schodów stalowych.

Schody stalowe - nowoczesny design

W ciągu ostatniego półwiecza, trendy w nowoczesnej architekturze skłaniają się ku eleganckim, minimalistycznym projektom, do których stal nadaje się doskonale.

Stal kojarzy się z nowoczesnymi, wyrafinowanymi zastosowaniami, doskonale komponując się ze szkłem, ale także z drewnem i innymi materiałami.

nowoczesne schody stalowe - Szczecin

Schody stalowe - atrakcyjna cena

Biorąc pod uwagę długowieczność, wszechstronność, wytrzymałość i walory estetyczne, stal jest jednym z najbardziej ekonomicznych materiałów budowlanych.

Surowa stal jest stosunkowo niedroga, a jej produkcja i wytwarzanie stały się w ostatnich latach coraz mniej pracochłonne dzięki postępowi w dziedzinie maszyn i technologii stosowanych przez producentów stali.

Oba te czynniki przyczyniają się do obniżenia kosztów budowy. Stal ma również długą żywotność, co dodatkowo pozwala zaoszczędzić środki finansowe.

Projektowanie schodów stalowych

Projektowanie schodów stalowych odbywa się przy pomocy specjalistycznego oprogramowania. Dzięki temu projektant może skupić się na uzyskaniu odpowiedniego designu i funkcjonalności schodów stalowych, zamiast na czasochłonnych obliczeniach konstrukcyjnych.

Gotowy projekt przekazywany jest do działu produkcyjnego, gdzie fachowcy przygotowują elementy schodów, które następnie są zabezpieczane i przygotowywane do transportu.

Czas montażu schodów stalowych jest zdecydowanie krótszy niż wykonanie schodów drewnianych czy betonowych.

Producent schodów ze stali

Schody stalowe lepiej wyglądają, są trwalsze i bezpieczniejsze niż ich drewniana alternatywa. Jeśli rozważają Państwo zastosowanie schodów stalowych i chcieliby Państwo zasięgnąć profesjonalnej opinii, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasz zespół ekspertów ma doświadczenie i wiedzę, aby zaprojektować i wykonać schody stalowe, które spełnią Państwa oczekiwania. Aby skontaktować się z nami już dziś, wystarczy zadzwonić, wysłać e-mail lub odwiedzić naszą siedzibę w Szczecinie.


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!