• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
artykuł
kwiecień 5, 2021

Podstawowe zalety schodów ze stali.

Zobacz dlaczego warto wybrać stal do budowy schodów.

1. Niski koszt

W porównaniu z innymi metalami lub surowcami koszt zakupu stali nie jest wysoki. Niektóre rodzaje twardego drewna, a nawet szkła są droższe od stali. Stal jest mocnym, trwałym materiałem, który w dłuższej perspektywie jest mniej podatny na uszkodzenia i tym samym nie wymaga tak częstych napraw, jak np. konstrukcje wykonane z drewna. Schody stalowe, ze względu na unikalny design podnoszą również wartość rynkową nieruchomości.

2. Łatwa konserwacja

Dzięki schodom stalowym nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na częste renowacje. Stal jest w stanie wytrzymać duży nacisk i dzięki temu jest mniej podatna na uszkodzenia. Konserwacja nie jest trudna ani czasochłonna i sprowadza się do ewentualnego malowania, które można wykonać własnoręcznie.

3. Dostosowanie do potrzeb

Stal ze względu na swoje właściwości fizyczne jest tworzywem, dzięki któremu można zrealizować niemal każdy projekt schodów.

Poprzez zastosowanie stali można bez problemu wykonać:

  • schody kręcone,
  • schody łamane,
  • schody jednobiegowe,
  • schody dwubiegowe,
  • schody trójbiegowe,
  • schody wachlarzowe,
  • schody zabiegowe.

W tym celu należy skonsultować się z doświadczonym zakładem produkcji stali, takim jak Ske Design. - firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie produkcji schodów i balustrad stalowych.

4. Ochrona środowiska

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z przyjaznych dla środowiska aspektów stali. Stal poddaje się recyklingowi niemal w 100%. Można ją przetwarzać i produkować z niej nowe wyroby stalowe, dzięki czemu jest praktycznie neutralna dla środowiska.

5. Bezpieczeństwo

Wytrzymałość i trwałość stali zapewnia stabilną i bezpieczną konstrukcję schodów. Wykorzystanie stali jako materiału budowlanego pomaga zmniejszyć prawdopodobieństwo wypadków i obrażeń.

6. Unikalny design

Schody stalowe doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami mieszkań i obiektów komercyjnych. Praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji samej konstrukcji schodów, jak i elementów dodatkowych takich jak balustrady i poręcze pozwalają stworzyć długowieczne dzieło sztuki, które będzie funkcjonalne i przykuje uwagę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat projektowania i montażu schodów stalowych, prosimy o kontakt z ekspertami z Ske Design!


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!