realizacja
lipiec 17, 2020

Nowoczesne balustrady industrialne

W dzisiejszych czasach cenimy sobie minimalizm oraz poczucie otwartej przestrzeni a ta balustrada to wszystko daje !

Minimalizm, otwarta przestrzeń, bezpieczeństwo, charakter.

Te wszystkie cechy posiadają balustrady w stylu industrialnym zachowując przy tym formę minimalizmu. Wypełnienie kratą o oczku 40 mm x 40 mm daje nam poczucie przestrzeni. Konstrukcja nie zabiera wizualnie żadnego z detali w otwartej przestrzeni domu. Kolor biały doskonale wpasowuje się w przestrzeń dając dodatkowo wspaniały kontrast dla drewnianych belek stropowych.

Balustrada industrialna w połączeniu z mikrobetonem

Beton, podobnie jak drewno idealnie wpasowuje się w charakter industrialny tworząc niepowtarzalny klimat. Jest alternatywą dla często stosowanych stopni drewnianych jak i płytek ceramicznych. Nam to połączenie bardzo przypadło do gustu.

Miejsce montażu: Dobra pod Szczecinem


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!