artykuł
listopad 23, 2020

Biurowe ścianki metalowo-szklane.

Doskonałe rozwiązanie do biura.

Szklane ściany biurowe, znane również jako metalowo-szklane ścianki działowe, stały się popularnym trendem w branży wyposażania i projektowania biur.

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z zalet posiadania metalowo-szklanych ścianek działowych w swoim miejscu pracy.

Czym jest metalowo-szklana ścianka działowa?

Szklane ściany lub szklane przegrody to tafle szkła montowane w metalowych ramach. Nie przenoszą obciążeń i pomagają podzielić przestrzeń w pomieszczeniu.

Szklane ścianki działowe to zazwyczaj szyby o pełnej wysokości, od podłogi do sufitu, które szczególnie dobrze sprawdzają się w biurach jako przegrody wewnętrzne.

Pozwalają na przedostawanie się do niego światła, co pomaga stworzyć otwartą i przyjazną  przestrzeń roboczą.

Jakie są zalety szklanych ścian?

Przejrzystość

Szklane ściany mają tę zaletę, że są przezroczyste, dzięki temu przepuszczają światło, ale jednocześnie zmniejszają poziom hałasu.

Koszty

Zastosowanie szklanych ścian w środowisku biurowym nie tylko pomaga w dzieleniu przestrzeni i maksymalizacji naturalnego światła, ale jest również tańszym rozwiązaniem niż budowanie tradycyjnych ścian.

Wszechstronność

Można je szybko zmontować i zdemontować oraz nie wymagają one żadnych modyfikacji konstrukcyjnych budynku. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które myślą o dalszej rozbudowie w przyszłości.

Przyjemne miejsce pracy

Niezależnie od wybranej konfiguracji, metalowo-szklane ścianki działowe są również elementem dekoracyjnym zgodnym najnowszymi trendami.

Szklane przegrody stają się coraz bardziej popularne jako trend dla biur w stylu przemysłowym. Podział przestrzeni poprzez montaż ścianek metalowo-szklanych jest szczególnie preferowany przez biura kreatywne, medialne, marketingowe i PR.

Drzwi metalowo-szklane.

Doskonałym uzupełnieniem ścianek metalowo-szklanych są drzwi wykonane ze szkła i metalu. Zarówno drzwi przesuwne, jak i standardowe doskonale komponują się z pozostałą przestrzenią biurową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szklanych ściankach działowych, skontaktuj się z Ske Design.


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!