• Facebook
  • SKE Design
  • biuro@ske-design.pl
  • tel.600-182-677
artykuł
listopad 23, 2020

Biurowe ścianki metalowo-szklane.

Doskonałe rozwiązanie do biura.

Szklane ściany biurowe, znane również jako metalowo-szklane ścianki działowe, stały się popularnym trendem w branży wyposażania i projektowania biur.

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z zalet posiadania metalowo-szklanych ścianek działowych w swoim miejscu pracy.

Czym jest metalowo-szklana ścianka działowa?

Szklane ściany lub szklane przegrody to tafle szkła montowane w metalowych ramach. Nie przenoszą obciążeń i pomagają podzielić przestrzeń w pomieszczeniu.

Szklane ścianki działowe to zazwyczaj szyby o pełnej wysokości, od podłogi do sufitu, które szczególnie dobrze sprawdzają się w biurach jako przegrody wewnętrzne.

Pozwalają na przedostawanie się do niego światła, co pomaga stworzyć otwartą i przyjazną  przestrzeń roboczą.

Jakie są zalety szklanych ścian?

Przejrzystość

Szklane ściany mają tę zaletę, że są przezroczyste, dzięki temu przepuszczają światło, ale jednocześnie zmniejszają poziom hałasu.

Koszty

Zastosowanie szklanych ścian w środowisku biurowym nie tylko pomaga w dzieleniu przestrzeni i maksymalizacji naturalnego światła, ale jest również tańszym rozwiązaniem niż budowanie tradycyjnych ścian.

Wszechstronność

Można je szybko zmontować i zdemontować oraz nie wymagają one żadnych modyfikacji konstrukcyjnych budynku. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które myślą o dalszej rozbudowie w przyszłości.

Przyjemne miejsce pracy

Niezależnie od wybranej konfiguracji, metalowo-szklane ścianki działowe są również elementem dekoracyjnym zgodnym najnowszymi trendami.

Szklane przegrody stają się coraz bardziej popularne jako trend dla biur w stylu przemysłowym. Podział przestrzeni poprzez montaż ścianek metalowo-szklanych jest szczególnie preferowany przez biura kreatywne, medialne, marketingowe i PR.

Drzwi metalowo-szklane.

Doskonałym uzupełnieniem ścianek metalowo-szklanych są drzwi wykonane ze szkła i metalu. Zarówno drzwi przesuwne, jak i standardowe doskonale komponują się z pozostałą przestrzenią biurową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szklanych ściankach działowych, skontaktuj się z Ske Design.


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!