artykuł
wrzesień 11, 2020

Balustrady wycinane laserowo

Laserowo wycinane panele balustradowe są doskonałym sposobem na stworzenie unikalnego klimatu wnętrza.

balustrada wycinana laserowo

Laserowo wycinane balustrady pozwalają na kreatywność i wyobraźnię w projektowaniu, ale także na stworzenie unikalnego charakteru zarówno wnętrz, jak i elementów zewnętrznych budynków.

Balustrady wycinane laserowo znajdują zastosowanie jako zabezpieczenie wewnętrznych i zewnętrznych schodów, balkonach, tarasów.

Na balustradzie wycinanej laserowo można wykonać prawie każdy wzór, od organicznych wzorów takich jak liście, kwiaty po nowoczesne wzory geometryczne.

Balustrada bezbarwna czy w kolorze?

Dostępna jest szeroka gama wykończeń pasujących do każdego wystroju wewnętrznego i zewnętrznego. Aby zwiększyć naturalną estetykę stali i uniknąć korozji, balustradę ciętą laserowo można zabezpieczyć bezbarwną powłoką ochronną. Alternatywnie, możemy również pomalować balustradę farbą proszkową dostępna w szerokiej gamie kolorów.

Balustrada a bezpieczeństwo

Zamawiając balustradę w Ske Design, poza unikalnym wyglądem i wysoką jakością wykonania otrzymujesz gwarancję, że Twoja balustrada spełnia wszystkie wymagania prawa budowlanego.

Kompleksowe wykonanie balustrady wycinanej laserowo

W Ske Design wykonujemy kompleksowe usługi laserowego wycinania balustrad.

Nasza usługa obejmuje:

  • bezpłatną konsultację,
  • porady dotyczące specyfikacji,
  • pomoc w doborze materiału, wymiarów, wykończenia,
  • przygotowanie projektu balustrady,
  • laserowe wycięcie balustrady,
  • zabezpieczenie powłoką malarską,
  • montaż balustrady.

Doświadczenie

W firmie SkeDesign mamy doświadczenie w tworzeniu wycinanych laserowo balustrad. Zachęcamy do zapoznania się z galerią wykonanych realizacji, aby dowiedzieć się, w jaki sposób laserowo wycinane balustrady mogą być stosowane zarówno w balustradach komercyjnych, jak i mieszkalnych.

Poza  balustradami wykonujemy również bramy i panele metalowe wycinane laserowo.

Pytania?

Jeżeli chcesz zamówić balustradę wycinaną laserowo do swojego mieszkania, domu czy biura lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do Ske Design -  692-459-836.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania o balustrady wycinane laserowo.


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!