realizacja
styczeń 12, 2022

Balustrada metalowa z poręczą dębową

Standardowa balustrada z wypełnieniem poziomym z profili stalowych.

Balustrada standardowa z poziomym wypełnieniem , poręcze dębowe

Stal malowana proszkowo z wykończeniem matowym w połączeniu z dębem litym olejowanym. Wypełnienie poziome z mocno zagęszczonymi profilami sprawia iż balustrada jest bezpieczna w użytkowaniu dla rodzin z dziećmi. Jak zawsze w naszych projektach do konstrukcji stalowych staramy się dołączyć elementy z litego drewna dębowego które ocieplają Waszą przestrzeń i dodają odrobiny natury we wnętrzach domów.

Miejsce montażu: Przęsocin k. Szczecina


Wszystkie posty z kategorii "Balustrady"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!