artykuł
wrzesień 26, 2022

Antresole: rozwiązanie problemu z magazynem.

Dodatkowa przestrzeń bez przeprowadzki.

Jeśli prowadzisz prężnie działający magazyn firmowy, musisz wziąć pod uwagę wiele kwestii, aby zapewnić bezpieczne i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Jeśli chodzi o magazyny dla firm, dodatkowa przestrzeń do przechowywania oraz dodatkowa przestrzeń do swobodnego poruszania się dla pracowników są niezwykle ważne - ale często mogą stanowić problem w przypadku mniejszych powierzchni magazynowych.

Antresole stanowią doskonałe rozwiązanie dla wielu magazynów i firm. Jeśli nie masz jeszcze antresoli w swoim magazynie, oto kilka powodów, dla których warto rozważyć jej montaż.

Znaczne zwiększenie potencjału przestrzeni bez żadnych poświęceń

Aby uzyskać więcej miejsca w magazynie, nie powinno się rozważać poświęcenia czegokolwiek, co jest potrzebne do prawidłowego działania firmy, jak na przykład pozbycie się części regałów, półek lub likwidacja stanowisk pracy, aby tylko uzyskać więcej miejsca.

Antresola zapewnia dodatkową przestrzeń, której potrzebujesz bez konieczności rezygnacji z obecnej funkcjonalności. Budując dodatkowy poziom, masz pewność pewność, że cała wolna przestrzeń poniżej może być nadal wykorzystywana w ten sam sposób, jak do tej pory.

Zwiększ potencjał magazynowy

Upewnij się, że możesz przechowywać więcej w swoim magazynie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Może to również dotyczyć nie tylko samych zasobów magazynowych, ponieważ antresole mogą być idealne do stworzenia firmowego archiwum lub innych zastosowań biznesowych.

antresola - dodatkowa przestrzeń w domu i firmie / foto - unsplash

Większa produktywności dzięki antresoli.

Większa przestrzeń magazynowa, która jest lepiej zorganizowana dzięki wykorzystaniu antresoli, może również pomóc w zwiększeniu poziomu produktywności. Operacje biznesowe mogą przebiegać sprawniej w bardziej zorganizowanym i przestronnym środowisku, gdzie wszyscy pracownicy mogą pracować w lepszy sposób.

Spraw, aby Twój magazyn wyglądał stylowo i profesjonalnie

Decydując się na specjalistyczne antresole, takie jak te z oferty Ske Design, zyskasz dodatkową przestrzeń i zapewnisz odpowiedni poziom bezpieczeństwa w swoim magazynie. Jeśli regularnie odwiedzasz swój magazyn, być może z klientami lub przedstawicielami biznesu, to wizerunek jest bardzo ważny. Zorganizowany i uporządkowany magazyn z funkcjonalnymi elementami metalowymi będzie wyglądał imponująco i stworzy profesjonalne wrażenie o Twojej firmie w oczach Twoich partnerów biznesowych.

Ponadto antresole mogą być idealnym miejscem do spotkań z osobami odwiedzającymi magazyn. Jeśli potrzebujesz miejsca, aby porozmawiać z klientami lub stworzyć stanowisko do zarządzania magazynem, antresola jest idealnym rozwiązaniem.

Uniknij kosztowej przeprowadzki - zamów antresolę!

Jednym z głównych powodów, dla których wiele firm decyduje się na poszukiwanie nowej siedziby, jest to, że wraz z rozwojem firmy przestrzeń magazynowa okazała się niewystarczająca. Rozwój i sukces firmy to zjawisko pozytywne, ale często może oznaczać konieczność wybudowania lub wynajęcia dodatkowego magazynu.

Decydując się na instalację antresoli, masz pewność, że Twoja siedziba będzie rosła wraz z Twoim biznesem, bez potrzeby kosztownej relokacji. Jeśli brak miejsca jest jedynym powodem, dla którego rozważasz przeniesienie siedziby, to dedykowana antresola może być idealnym rozwiązaniem.

Antresola:  rodzaje, zastosowania i instalacja

Antresola zyskuje na popularności jako sposób na dodanie dodatkowej przestrzeni użytkowej lub magazynowej. Jednak czym dokładnie jest antresola i skąd wiadomo, czy sprawdzi się w Twoim obiekcie?

Co to jest antresola?

Antresole są używane, aby uzyskać dodatkową powierzchnię bez kosztownej przebudowy budynku. Można to zrobić poprzez dodanie kolejnej kondygnacji, co zwiększy przestrzeń użytkową i ułatwi prowadzenie działalności. Antresola może być otwarta ze wszystkich stron lub zabudowana ścianami.

Antresole można również wykorzystać do stworzenia wielopoziomowego obiektu magazynowego, w którym w zamkniętej strukturze znajdują się zarówno magazyny na parterze, jak i na podwyższeniu.

Antresola - doskonałe rozwiązanie do domu i firmy.

Do czego służą antresole?

Antresole to wielofunkcyjne konstrukcje, które mogą być wykorzystywane do wielu celów. Często wykorzystuje się je do tworzenia powierzchni magazynowych, biurowych, a nawet mieszkalnych.

Antresole mogą być instalowane zarówno w budynkach komercyjnych, jak i mieszkalnych, aby stworzyć dodatkową przestrzeń magazynową lub biurową, która w przeciwnym razie nie byłaby dostępna.

Mogą być również wykorzystywane jako dodatkowe pomieszczenia sypialne dla gości, jeśli masz ograniczoną przestrzeń w domu.

Są one również wykorzystywane w garażach, ponieważ zapewniają różne poziomy, na których można przechowywać przedmioty, takie jak rowery lub sprzęt do pielęgnacji ogrodu, a także miejsce na inne narzędzia do konserwacji samochodu lub przechowywania opon.

Opcje montażu antresoli

Antresole mogą być instalowane na wiele różnych sposobów w zależności od rodzaju materiałów i wielkości projektu. W Ske Design skupiamy się przede wszystkim na antresolach spawanych, które mogą być instalowane do różnych zastosowań, przy jednoczesnym uwzględnieniu przepisów i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa oraz jakości i estetycznego wyglądu.


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!