artykuł
sierpień 14, 2020

Zadaszenie tarasu

Poranna kawa na tarasie? Spotkanie z przyjaciółmi na patio? Niestety, w naszym klimacie wszystko zależy od pogody. Zobacz jak odzyskać kontrolę nad swoim tarasem.

Przydomowy taras to idealne miejsce zarówno na zorganizowanie przyjęcia dla przyjaciół w letni wieczór jak również na poranną kawę.

To również możliwość powiększenia powierzchni domu niewielkim kosztem.

Niestety, w naszym klimacie lato bywa kapryśne i korzystając z tarasu trzeba liczyć się z nagłym załamaniem pogody.

Dlatego warto pomyśleć o zadaszeniu tarasu, który jest o wiele lepszym i pewniejszym zabezpieczeniem niż parawany i baldachimy.

Projektowane i montowane przez SKE Design zadaszenia tarasów zachwycają nowoczesnym designem, a jednocześnie gwarantują trwałość i bezpieczeństwo.

Jak powstaje metalowe zadaszenie tarasu?

Projekt zadaszenia tarasu

Projektowanie zadaszenia tarasu rozpoczynamy od rozmowy na temat Państwa oczekiwań, częstotliwości korzystania oraz przeznaczenia tarasu.

Wspólnie przeanalizujemy czy poza zadaszeniem potrzebna będzie instalacja ścian bocznych. Wybierzemy materiał, kolor i grubość profili oraz charakterystykę szkła.

Wizyta na miejscu montażu

Następnie spotkamy się na miejscu instalacji, aby sprawdzić, czy nie będzie problemu z montażem i przygotujemy wycenę.

Akceptacja umowy

Po akceptacji projektu zadaszenia, ustaleniu ceny i terminu realizacji przystąpimy do przygotowania elementów zadaszenia tarasu na naszej hali produkcyjnej.

Produkcja

Gdy produkcja zostanie zakończona, dostarczymy elementy i rozpoczniemy montaż. Gdy zadaszenie tarasu zostanie zamontowane, wspólnie sprawdzimy jakość wykonania.

Po akceptacji wystawimy fakturę końcową, a Państwo będą mogli ciszyć się swoim tarasem bez względu na pogodę.

Materiał i kolorystyka

Zadaszenia tarasów możemy wykonać z aluminium lub stali pomalowanej w dowolnym kolorze z palety RAL. Szkło stosowane do budowy zadaszeń to wysokiej jakości produkt spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa. Dzięki temu wykonane przez SKE Design zadaszenia tarasów są bezpieczne i trwałe.


Konkurencyjna cena

Duża ilości zleceń realizowanych przez SKE Design, sprawia, że procesy produkcyjne są zoptymalizowane, a materiały kupowane po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości produkt w bardzo konkurencyjnej cenie.

Jeżeli zastanawiasz się nad wykonaniem zadaszenia tarasu lub szukasz wykonawcy, koniecznie skontaktuj się z SKE Design.

Z Przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy niezobowiązującą wycenę.