realizacja
grudzień 14, 2020

Stół loftowy

Nowoczesny stół industrialny o prostej budowie

Metal + drewno

Industrialny stół ze stelażem metalowym w czarnym kolorze matowym + olejowane drewno.

Ponadczasowe połączenie, oryginalny styl.

Drewno jako podstawowy materiał stołu

Industrialne stoły wykonujemy głównie z dębu oraz jesionu. Stoły dębowe to zdecydowany lider naszych realizacji.

Wykonujemy jednak stoły z innych materiałów jak: buk, orzech, modrzew.

Blaty w zależności od rodzaju stołu i wymagań klienta możemy sfazować pod dowolnym kątem lub wykonać indywidualną bryłę.

Metalowy stelaż stołu loftowego

Metalowe stelaże wykonujemy pod dowolny projekt, wielkość lub styl. Jesteśmy w stanie zaprojektować każdą inspirację i połączyć ją z wybranym drewnem pod indywidualne wykończenie całego projektu.

Nasze projekty charakteryzują się estetyką oraz przemyślanymi rozwiązaniami.

Jeśli masz nieszablonowy pomysł na realizację Twojego wymarzonego stołu skontaktuj się z Nami a na pewno znajdziemy rozwiązanie !


Wszystkie posty z kategorii "Meble"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!