artykuł
grudzień 18, 2020

Ścianki loftowe

Ścianki loftowe typu Slim od Ske Design.

Podział na strefy to technika projektowania, która cechuje się inteligentnym wykorzystaniem przestrzeni zarówno mieszkalnej, jak i komercyjnej.

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, proces ten stał się dużo prostszy. Rynek oferuje różne rozwiązania w zależności od rodzaju i grubości szkła, metalu, koloru, rodzaju wypełnienia itp.

Wszystkie te rozwiązania mają jedną niezrównaną zaletę - nie wymagają dużych nakładów budowlanych, co oznacza, że właściciele domów mogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ściany loftowe z metalu i szkła przekształcą każde pomieszczenie w atrakcyjną, funkcjonalną, komfortową i nowoczesną przestrzeń.

Charakterystyczne cechy ścianek loftowych

Szklane ściany rozwiązują jednocześnie kilka problemów.

Podział przestrzeni

Dzielą one przestrzeń zgodnie z aktualnymi potrzebami i stanowią stylowy element wnętrza. Zalet stosowania takich produktów jest wiele:

Oświetlenie

Szklane ścianki działowe pozwalają zaoszczędzić przestrzeń, zapewniając jednocześnie doskonały poziom oświetlenia;

Izolacja akustyczna

Tworzą oddzielne pomieszczenia przy minimalnym nakładzie czasu i pracy, zapewniają doskonałą izolację akustyczną i odpowiedni poziom prywatności;

Loftowy styl

Produkty szklane są stylowym elementem wzornictwa i dają szerokie możliwości realizacji pomysłowych pomysłów i odważnych projektów;

Uniwersalność

Wygodna i szybka przebudowa, jak również demontaż;

Aluminiowe i szklane ścianki działowe stanowią niezwykle popularną opcję dla powierzchni biurowych. Grubość ramki aluminiowej oraz możliwość montażu szkła po obu stronach profilu czynią ten system jedną z najlepszych dźwiękochłonnych przegród szklanych.

Ścianki loftowe od Ske Design

W Ske design od wielu lat zajmujemy się produkcją i montażem ścianek loftowych.

Konstrukcja ścianki loftowej

Konstrukcję ścianki wykonujemy z metalu i malujemy proszkowo w kolorach z palety RAL.

Rodzaj szkła

Do wypełnienia ścianek działowych standardowo stosujemy bezbarwne szkło bezpieczne VSG 33.1.

Wykonujemy również ścianki loftowe ze szkłem hartowanym (ESG).

Na życzenie klienta możemy zamontować szkło mleczne lub dekoracyjne (ornamentowe) np. tzw. "łezki" czy "kocie łapki".

Drzwi loftowe typu Slim

Jako uzupełnienie ścianki loftowej proponujemy domykane na magnes drzwi typu Slim.

Ościeżnica o wymiarach 40x35x20mm i rama drzwi 34x30x15mm powodują, że konstrukcja drzwi w stylu loftowym jest smukła i przejrzysta i stanowi istotny element designu każdego wnętrza.

Bezpłatna konsultacja

Z przyjemnością opowiemy więcej o naszych produktach podczas bezpłatnej konsultacji. Zapraszamy!


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!